Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Soul

Въпрос за Toshiba Satellite A300-20F

13 posts in this topic

Добър ден

Да мисля че няма да имаш проблеми с лаптопа.

Ще отправя и една препоръка! Аз на твое място бих взел лаптоп с външна видео карта.

Разликата е огромна,въпреки че наскоро чух че има опция за подмяна на видео картата,в София има такава машина! Скоро може да бъде доставена и във Варна!

С уважение: Иво

Аз съм с почти същата машина и съм доволен от нея разбира се видеокартата не позволява да играеш на най новите игри но на малко по - стари нямаш никакви проблеми като цяло лаптопа си е здрав ще ти върши добра работа. Но ако искаш лаптоп за игри ти препоръчвам да се насочиш към Acer :)

поздрави

Алекс

Да, разбира се моделът има възможност за увеличаване на RAM паметта до 4GB :)

сравнявам посочения модел в първия пост с този http://laptop.bg/#/details/TOSHIBA/8/2262

и не мога да си обясна различията в хардуера и еднаквата цена

коя от двете тошиби бихте ми препоръчали?

Ако се колебаеш между тези два модела бих казал че Toshiba Satellite A300-20F е по- добрия избор, защото има 4GB RAM а не 3 като другия и също така идва с оригинална Vista Home Preimium. Забелязах съяо така че модела A300-20F тежи 2.47кг е и по лек от A300-227 който е 2.7кг но за това не съм сигурен дали е вярно. Но като цяло Toshiba Satellite A300-20F е по добър между тези два модела :)

поздрави

Алекс

защо тогава имат еднакви цени - е това не мога да си обясна? При все че модела, който ти ми препоръчваш има и повече рам и ОС.

ами не съм сигурен вероятно този по добрия модел е останал единствен в наличност и са му сложили такава цена

Edited by Bojestven

почти навсякъде в другите магазина държат такива цени, някой от сайта ще даде ли някаква обосновка

Само за сведение тези 4 гб рам не се разпознават напълно от 32 битов процесор като този на А300 20F За 32 битова операционна система инсталирана на 32 битов процесор 3 гб рам е предела. Т.е. давате около 40 лв за нещо което не използвате..

Хмм чудно как Intel T6400 ще е 32-битов като моя е по-стария модел и е 64-битов :lol:

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0