Sign in to follow this  
Followers 0
sm11

Откъде да купя батерия?

5 posts in this topic

Старата батерия издаде багажа за година и половина. В момента на батерия издържам между 2 и 20 минути :) Как стана така изведнъж - не знам!

Моля, препоръчайте ми място откъдето да си купя нова. С Google открих само онлайн магазини в чужбина.

HP 6710b

Здравейте,

варянта за закупуване на баретия за този модел е само по поръчка, като тя пристига за около 3 седмици

има три опции

1. за стандартна батерия (HP 6-Cell Li-Ion Primary Battery PB994A) като цената за вас e ДДС е 118лв,

2. средна (HP 8-cell Extended Life Battery PB993A )189лв.

3. по- голияма батерия (HP 12-cell Ultra-Capacity Battery EJ092AA) като цената за вас с ДДС e 259лв.

Ако имате нужда от повече информация можете да пишете по Skype или ISQ, или да ни потърсите на телефоните в офиса: 02/9731110, 0878 491114

Поздрви Цвети

:)

При мен случаят е подобен. Батерията ми не издържа повече от 10 минути. Лаптопа е Acer Extensa 5620z . Какви са вариянтите за нова и откъде е най-сигурно да я взема.

При мен случаят е подобен. Батерията ми не издържа повече от 10 минути. Лаптопа е Acer Extensa 5620z . Какви са вариянтите за нова и откъде е най-сигурно да я взема.

Имам !! 0899935543

Edited by rrado

Аз търся за серията Pavilion ze.... моя е ze4600 но те си стават всичките от серията "ZE".Ако някой има втора употреба или нова,защото моята не държи и секунда.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0