Sign in to follow this  
Followers 0
dr1ndev

Нямам локалната мрежа (LAN - Local Area Connection)

6 posts in this topic

Здравейте :)

Както разбрахте от заглавието на темата "Нямам локалната мрежа (LAN - Local Area Connection) " !?!? :help: :help: :help:

С hp 2140 mini съм и windows 7 и днес се пробвах да се свържа с интернет през кабел но не става и разбрах че нямам Local Area Connection има само Wi - Fi :scare: :scare:

Ако може някой да ми обясни как да си оправя проблема ще съм му много благодарен

Благодаря ви предварително ! :)

В device manager вижда ли се устройството ?

Да не би да нямаш драйвери за него ?

След преинсталация на Windows , update на BIOS ли е проблема ?

Здравейте :)

Както разбрахте от заглавието на темата "Нямам локалната мрежа (LAN - Local Area Connection) " !?!? :help: :help: :help:

С hp 2140 mini съм и windows 7 и днес се пробвах да се свържа с интернет през кабел но не става и разбрах че нямам Local Area Connection има само Wi - Fi :scare: :scare:

Ако може някой да ми обясни как да си оправя проблема ще съм му много благодарен

Благодаря ви предварително ! :)

"В device manager вижда ли се устройството ?" - не се вижда

Да не би да нямаш драйвери за него ? - свалих драйвари от сайта на HP инсталирах ги и нищо се не промени ..

След преинсталация на Windows , update на BIOS ли е проблема ? - тук е ОК

два варианта - спряна ти е от BIOS-а , или просто е изгоряла .. гръмотевици , токови удари ?

два варианта - спряна ти е от BIOS-а , или просто е изгоряла .. гръмотевици , токови удари ?

Много е малък шанса да му изгори лан картата и да му е здрав компа, според мене има проблем някъде в самите настройки било то в БИОС или в драйверите..... влез в сайта на HP и дръпни драйвер не е трудно.....

Проблема е решен .. било е от драйварите .. свалих нови драйвари от сайта за windows 7 и оправик MAC адреса и вскичко е ОК сега .. благодаря ви все пак

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0