Sign in to follow this  
Followers 0
Hristian37

Станах жертва на измама - според мене. Прочетете!

5 posts in this topic

Искам да ви опиша какво ми се случи (Вече го преглътнах и не съм афектиран) - пуснах тук тема и в Дата.бг. че купувам дъно за ASUS X59SL - проблема беше, че изпуснах лаптопа и не искаше да си зарежда батерията. Тук получих предложение от следния потребител "factor5computers" предложението гласеше -

" Moga da predloza remont na dynoto na laptopa.

S garancia 3 meseca

za remont na zahravaneto na dynoto 50lv

za remont na chipset i video smiana na chipovete 120lv"

Същото имах и в Дата.бг, но от потребител - "dronexelstor". Поисках ми на ЛС адрес и тел. и ми даде следното и на двете места

"0876/ 71 44 02 - Иван Петров

София 1700, "Студентски град"

ул. "Академик Стефан Младенов" И²â€žâ€“ 1" -Обадих се човека беше отивчив и се разбрахме понеже работя в центъра, а той е от центъра да се срещнем на Метроспирката на БИЛЛА на Софийския университет на 13/06/11г. Срещнах ме се , човека представляваше леко пълен, между 30 -35год и носеше още една чанта с лаптоп. Дадох му моя поговорихме се - прецених го свестен, но не поисках обратна разписка или някакъв друг документ - моя грешка. След 3 дена му званнах на горе посочения телефон - човека ми каза, че е изгорял контолера за зареждането на батерията и струвал30$ - казах му да го прави. Таой ми каза да му звънна на 24/06/11г(петък) - звъннах му -от тогава телефона му е изключен. Проверих чрез познати телефона - е предплатена услуга на циганка от Берковица. До днес телефона не е включен. В датата ми е писъл съобщение, че е в чужбина. Преглътнах вече, ако някои има информация за него да казва. И ако си купувате Асус Х59СЛ - проверявайте дали си зарежда батерията. Яд ме е че имах лични данни и снимки на него. Какво мислите?

Попаднал си на Филип, с един от многото си никове! На мен също ми предложи преди време ремонт на дъно, но на време се отказах! Темата е тази!

1 person likes this

Някои има ли му реалните координати?

Попаднал си на Филип, с един от многото си никове! На мен също ми предложи преди време ремонт на дъно, но на време се отказах! Темата е тази!

Точно така. И мене ме залива на ЛС в DATA с предложения за ремонт на дъна. Само че като му поискам точни кординати....изчезва.

Сигурно е в чужбина.... :drinks:

Някои има ли му реалните координати?

Имаше някъде цяла тема за тоя.....Стига да е същия.....

Колеги споделяха кординати.....Търся.....

http://forum.laptop.bg/index.php?showtopic=7358

Този ли е?

Дано съм помогнал. :drinks:

Това е Петър Атанасов.Знаят го доста хора. Внимавайте.