Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Д�имитър

Лаптоп за игри, който да не е скъп Asus до 1500-1700 лв.

9 posts in this topic

Здравеите , тарся лаптоп които ще се исползва за игри да не е много скъп и дори да не е перфектен не искам да сажалявам че сам го купил да е около 1500 - 1700 лв. не ми се дават повече пари чел сам сякакв неша че някои ен са добри като марки че на Ацер имали Бъгове или че Асус не са добри така че ще се допитам до Вас :) бих искал да е с приятен Дизаин :D и както казах да не сажалявам като го купя :D

спрях се на http://laptop.bg/#/details/ASUS/16/1967 ASUS G1S

някак си ми се вижда среден модел не е много силен като му гледам процесора но пък не ми трябва много например няма да трагна да играя GTA 4 :D

искам да чуя вашето мнение ....

Мерси много от Митко :D

Здравейте,

Да, този модел е подходящ за вас, стига да ви хареса и на външен вид.

Бих ви препоръчал и модели на Acer, тъй като те предлагат добри компоненти, добри параметри за геймърска машина.

Ще си позволя да ви предложа и един модел, който прехвърля бюджета ви, но е с добри параметри: http://laptop.bg/#/details/ACER/7/2090

Ето и една Toshiba: http://laptop.bg/#/details/TOSHIBA/8/1938

Както и втора такава: http://laptop.bg/#/details/TOSHIBA/8/2185

Поздрави,

Joro

Добър ден.

Погледни моделите на Acer! Знам че се траби на лево и десно,че са куци коне ... ама така както са куци предлагат едни от най-добрите параметри! не на последно място си вадят гаранциите!

Аз лично за ASUS не ща и да чувам... Да имат ранообразни модели от нислия клас,но пред Acer са гола вода... AСУС имат 2-3 модела каде ми допадат,но и цената е подобаваща .. става дума за цена над 3000 лв.

Така че моя съвет е Acer... Мисля че нема да бъдеш разочерован :)

С уважение: Иво

Acer може да имат добри конфигурации, но за сметка на това си имат други недостатъци. За пример мога да дам, може би почти всички модели се загряват доста и дори тези поставки с охладители не помагат (лично аз съм се докосвал до 4 модела и четирите се нагряват здраво дори върху поставка) а всеки знае че това не е полезно за работата и живота на един лаптоп. Затова аз мисля, че Toshiba е много добър избор. Нищо чудно, че те имат най- много продажби в България. :)

Edited by Bojestven

Да до някъде си прав,но всеки лаптоп загрява. Подложката без да съм я ползвал мога да кажа на 100%,че е въздух под наляганеИ²И‚Â¦ Но по някога се налага да се ползва. примерно ако ползваш лаптопа на легло, защото тогава циркулацията на въздуха не е нормалнаИ²И‚Â¦

Toshiba са един от лидерите по продажби на лаптопи. Имам доста интересни модели. Не ти препоръчвам L сериятаИ²И‚Â¦ Една приятелка има подобен,и дава доста проблеми. За сметка на това A серията е доста сполучливаИ²И‚Â¦ Може би там ще намериш модела за теб. Ако искаш прегледай моделите,и като ти допадне някой го постни.. Аз до колкото имам познания ще напиша коментара за избрания от теб модел.

П.С. Тази година Toshiba може би няма да е лидер на пазара,аз лично предполагам,че ще са на 3-4 място. Като лидер мисля че ще е HP следвани от Acer И²И‚Â¦

Добър ден.

Да това HP е хубаво! Мисля че ще останеш доволенИ²И‚Â¦ Не виждам слаб компонент по него. Този Pavilion е насочен,към масовия потребителски клас. Единствения минус за мен е гаранцията,която е само 12 месецаИ²И‚Â¦ В близко бъдеще мисля,че това ще се промениИ²И‚Â¦

Колкото до артикулите,който вървят в комплект с лаптопа.. Аз лично по принцип никога не гледам на тях като голяма далавера,за мен е важно основния продукт да е на ниво! А определено мисля,че този лаптоп ще ти свърши работа!

ами за сега се спирам на него но клавиатурата с колко копчета е .. понеже на снимките някаде е бес страничните ( от дясно които са :D ) а на други снимки е с тях .... не че е нужно но за иинформация ....

Здравей.

Клавиатурата е стандартна за 15,4 инчов дисплей. Което значи че калкулатора може да го ползваш единствено и само на USB. :)

Edited by arris

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0