Sign in to follow this  
Followers 0
desidt

Пролеми с Acer Aspire 5535

7 posts in this topic

Здравейте! Преди по-малко от седмица закупих от laptop.bg лаптоп Acer Aspire 5535, беше доставен с Linux и му инсталираха Windows XP (версията е изпробвана на други компютри и работи безпогрешно). Появи се следния проблем - при стартиране се рестартира сам (точно след Welcome screen). Отначало си помислих, че е временно явление, но веднъж го направи 3 пъти един след друг, а сега не се включва, без да се рестартира поне веднъж. Някакви предложиния на какво може да се дължи това ?

Благодаря предварително!

Аз имам същия, ако знаех че ще има толкова разправий да не съм си и помислял за лаптоп въобще :lol:

По въпроса незнам, пробвай да влезнеш в BIOS и да смениш на надписа

SATA да НЕ е AHCI а да е IDE, при мен стана с XP и нямаше проблеми, сега съм с Vista защото

не ми работят всички драйвъри :)

На IDE ми е, явно не е от това. Мерси все пак :)

Тогава пробвай с този Win при мен работеше без ядове :)

http://zamunda.net/details.php?id=99664&hit=1

С вистата няма проблеми, но с XP драйвърите които са дадени на диска са х86 и някои неработят, ако си с

32bit XP невярвам да има проблеми, но няма смисъл да си с такова заради 4Gb RAM :)

Сигурен ли си, че проблемът е в Windows-a ? Както отбелязах в първия си пост - изпрован е на 3-4 PC-та и не е давал проблеми.

Най-добре е първо да проверите с друга операционна система. Ако пак се повтори грешката - обадете се на сервиз.

Може да има хардуерен проблем.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0