Guest power

Amilo Pa 3553 vs Extensa 5630G

12 posts in this topic

Здравейте

Ще си купувам лаптоп за около 1200лв.

Спрял съм се на:

1) Fujitsu-Siemens Amilo Pa 3553 - SEE-110137-008 PA 3553 1226лв.

2) ACER Extensa 5630G LX.EB30Y.002 Extensa 5630G 1169лв.

Кой от двата е по добър, с какво и има ли по добър вариант от посочените по горе?

Добър ден

Няма да се впускам в детайлни коментари само ще кажя следното:

Според мен Acer-a е доста по добър от Фунжитсу-Сименс-а ... Във всяко едно отношение при това...

С уважение: Иво

Много зависи за какво е по добър.. единия има по голям хард, рам и някаква хибридна вио карта но си остава сименс ... (моля изчакайте)....

Не защитавам Acer понеже имам такъв но той е с интелски процесор, рам може да му се добави .... и аз съм твърдо за Acera ... но се пак спомени за какво ще го ползваш..

П.С. сименса има по голяма батерия ако ще го ползваш повече на навън естествено..

Благодаря за отговорите ви :drinks:

Ако добавя:

3) Fujitsu-Siemens AMILO Pi 3540 - 1316лв. (1199лв. в друг online магазин)

И още един въпрос. Има ли някакъв проблем с лаптопите на FSC? често ли дефектират или имат някакъв проблем с гаранционното обслужване?

Благодаря за отговорите ви :drinks:

Ако добавя:

3) Fujitsu-Siemens AMILO Pi 3540 - 1316лв. (1199лв. в друг online магазин)

И още един въпрос. Има ли някакъв проблем с лаптопите на FSC? често ли дефектират или имат някакъв проблем с гаранционното обслужване?

Привет.

Доколкото знам Фуджитсу Сименс имат подобна гаранция както DELL "Next business day"

Запомни едно нещо ... нема лаптоп или апаратура която да работи вечно .. винаги е имало и ще има проблеми! Точно за това са гаранциите...

Ако искаш евтин лаптоп с добри параметри погледни моделите на Gigabyte,имал съм допир до лаптопите на тази марка,признавам в началото бях доста скиптино натроен към тях ... Но се оказа че са надежни :)

С уважение; Иво

А какво мислиш за Fujitsu-Siemens AMILO Pi 3540? Дали може да се намери нещо по-добро на подобна цена?

Този Gigabyte ме устройва като цена, но мисля че FSC Pi 3540 e по-добър като цяло.

Да прав си че Фуджитсу Сименс-а е с по добри параметри...

Ти ще направиш избора си :)

Аз лично не ги харесвам и двата модела ... Но това е без значение! Не крия че съм фен на DELL :) Разбирасе те са доста по скъпи...

С уважение: Иво

Благодаря все пак, че се опитваш да помогнеш.

Ще се радвам ако и други потребители си изкажат мнението за изброените по-горе модели или предложат друг.

Благодаря ти Ева

Разгледах предложението ти. Мисля че нямам нужда чак от такава видеокарта. Процесорът ме устройва, но все пак FSC Pi3540 e с по-добър. Колкото до твърдият диск, винаги е по-добре да е по-голям :)

Ти какво мислиш за качеството на лаптопите произведени от FSC?

Приемам още съвети и всякакви предложения.

Ще дам рамо на Fujitsu-Siemens. Още от септември миналата година, когато се появи тази обновена черно-бяла серия не потръгнаха нещата, не знам каква точно е причината - дизайн, качество, изработка.

За реклама да не говорим, тъй като имат една от най-продължителните, масирани и разпространени реклами от която и да било друга марка лаптопи, поне според мен.

Параметрите са добри, гаранционното обслужване е добро, ако го харесате и на външен вид, купувайте и ползвайте, после кажете впечатления.

И един съвет - не се залъгвайте с ram памет и твърд диск, защото ще приличате на едно дете залъгвано със семки и бонбонки.

4GB ram памет - 70 лв., 500GB твърд диск - 130 лв.

Видео карта - стотици левове, дъно - стотици левове, процесор също.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...