Sign in to follow this  
Followers 0
Kristian_

Геймърски лаптоп малко помощ

5 posts in this topic

Здравеите значи хвърлил съм око на този лаптопClick to see и искам да знам дали тези пари си струват за него аз лично не разбирам много от тези неща затова ми трябва малко помощ предимно ще се използва за тежки игри като GTA 4 и др..

Здравей Кристиян,

Тази машина е "тежката" артилерия на гейм лаптопите. С нея можеш да си гарантираш няколко години напред сериозен гейминг, без да се притесняваш от сериозен лаг или спадане на FPS.

На кратко ще отбележа по-интересните неща в тази машина:

- Мощен процесор от 2ро поколение на интел.

- Една от най-мощните видео карти на пазара, за да можеш да се насладиш на графиката и детайлите, както на любимите ти игри, така и на филми с HD качество.

- Голям диспlей с висока резолюция (Full HD) и кристална картина.

- HDMI v.1.4 нещо, което на нормалният потребител не би направило впечатление, но ... можеш да в последствие да изкараш 3D сигнал към 3D телевизор или монитор.

- HDMI IN - ако имаш видео камера или подобно устройство, което има HDMI ще можеш да си прехвърлаш директно клиповете с висока резолюция.

В заключение ще кажа, че всеки лев от тази машина си заслужава и ако искаш да се насладиш на най-новите игри в максимални детайли, и можеш да си позволиш тази машина, няма да съжаляваш.

Ако имаш и други въпроси, ще следя темата и ще се радвам да помогна.

Поздрави,

Ди

Еми, имам ощте два вапроса относно лаптопчето значи.

Искам да знам дали щте има 3D "Support" да може да играя по новите игри на 3D с 3D очила Не знам точно дали е само за Nvidia.

И също така искам да знам, с какво идва пакета защото го проверих в "youtube.com

",

Там идва с шапка,подложка,recovery диск,Драйвери,3Д очила,Зарядно И Също така дали си идва в оригиналната си котия.

Предимно това е :lol:

Еми, имам ощте два вапроса относно лаптопчето значи.

Искам да знам дали щте има 3D "Support" да може да играя по новите игри на 3D с 3D очила Не знам точно дали е само за Nvidia.

И също така искам да знам, с какво идва пакета защото го проверих в "youtube.com

",

Там идва с шапка,подложка,recovery диск,Драйвери,3Д очила,Зарядно И Също така дали си идва в оригиналната си котия.

Предимно това е :lol:

Здравей,

Моделът поддържа 3D, но не e с 3D очила. Т.е. ако го вържеш към монитор или телевизор, които са 3D и имаш 3D очила ще можеш да гледащ 3D.

Ето този модел е 3D и има очила в комплекта:

http://laptop.bg/laptops-dell-AlienWare_M17x-dell_alienware_m17x_r3_DELL00713

Това е и моделът, който показват в посоченото от теб ревю.

Иначе шапка и пад, трябва да има във всички. Ние си даваме кутията така, както идва от вносителя.

Ако и с нещо друго мога да помогна, насреща съм.

Поздрави,

Ди

А има ли възможност за конфигуриране на Alienware?

http://laptop.bg/laptops-dell-AlienWare_M17x-dell_alienware_m17x_r3_DELL00721

http://laptop.bg/laptops-dell-AlienWare_M17x-dell_alienware_m17x_r3_DELL00713

От тези двата бих си взел първия, ако беше с 3d дисплей (може би и BluRay). Втория има по-слабо видео, но останалите параметри го ускъпяват твърде много за мен.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0