distributorusa

ASUS G73JW-XT1 - Лаптопът Бехемот

3 posts in this topic

ASUS G73JW-XT1 - Лаптопът Бехемот - Както е наричан още - според мен един от най-добрите лаптопи на пазара вмомента.

Направих кратко видео ревю, гледайте го тук и кажете какво мислите за лаптопа:

Ами аз ще направя коментар - от ревюто не стана ясно колко издържа батерията на машината. Ясно е, че са вложени бързи (тая дума - "мощни" е смешна вече) компоненти, но една машина има куп характеристики - мобилност, консумация на енергия, здравина на корпуса, износоустойчивост, време на автономна работа, зрителен ъгъл на видимост, възможности за надграждане, средно време до отказ, софтуерна поддръжка на драйверите - а - да не пропусна - и цена...

:)

Искам да кажа че серията лаптопи на ASUS republic of gamers са наистина страхотни. Лично аз си взех G51jx-x3, който до голяма степен се доближава до този модел. Отно съм с full hd което най много ми харесва. Батерията за съжаление не издържа много, не повече от 2,5 часа при нормална работа. Ако се играят игри не повече от 40 мин.Мобилност - малка, защото все пак това ще бъде 17'' и е тежичък. Затова по скоро аз препоръчвам 15'' версия. Има много какво да кажа за този вид лаптопи, но тъй като не виждам голям интерес ще си спестя думите. Ако някой го интересува мога да споделя повече мнения. Затова накратко, лаптопът е страхотен.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...