Sign in to follow this  
Followers 0
la4o_uktc

проблем със звукова карта

11 posts in this topic

здравейте,погледнах и ми се клати буксичката на звука на лаптопа ,но пък работи безупречно .Мислех да отворя лаптопа и да я запоя ала ме е срах гледам има едни usb карти звукови по 20 лева и според мен тфа е по добрият вариант .Моля да ме посъветвате какво да правя.Лаптопа е Acer 5630 extensa

здравейте,погледнах и ми се клати буксичката на звука на лаптопа ,но пък работи безупречно .Мислех да отворя лаптопа и да я запоя ала ме е срах гледам има едни usb карти звукови по 20 лева и според мен тфа е по добрият вариант .Моля да ме посъветвате какво да правя.Лаптопа е Acer 5630 extensa

Занесете лаптопа в сервиз и ще оправят проблема.

da de ala 6te mi vzemat 50-60 leva puk edna usb e 20 leva..

da de ala 6te mi vzemat 50-60 leva puk edna usb e 20 leva..

Да,но тази звукова карта на USB за 20лв ще е умряла работа като звук,в пъти ще е по зле от вградената която е на реалтек в този модел лаптоп и звучи що годе прилично.

Това, че се клати - проблем ли е? По принцип трябва да има минимална хлабина, вътре има пружиниращи елементи.

еми клатенето е повече от обичайното на другите даже мн повече

нов проблем със звуковата карта сега свири на слушалки неиска на колонките си....посъветваите ме кво да правя

Смени буксата,там е проблема.

препоръчайте ми някой сервиз мн добър, в който да направят тази маниполация в софия да е .Аз гледах тез serviz.bg нз кажете мнения

ДАП-ДАНчО ХРИСТОЗОВ, адрес: СОФИЯ, кв. Витоша, ул.Христо Вакарелски, бл. 10, тел. (359) 02/962-7824 ; 0887 210 276

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0