Sign in to follow this  
Followers 0
Guest asa

помощ за покупка на модел eme 520-2496

5 posts in this topic

моля да кажете за модел асер eme 520-2496 има ли дравари за XP и ако някои го ползва да си каже мнението има го на промо в верига МЕТРО на сносна цена от 658 лв гледам че има добри показатели но е ос линукс интересува ме дали може да му се качи XP и ще работи ли добре .Благодаря на отзовалите се.

моля да кажете за модел асер eme 520-2496 има ли дравари за XP и ако някои го ползва да си каже мнението има го на промо в верига МЕТРО на сносна цена от 658 лв гледам че има добри показатели но е ос линукс интересува ме дали може да му се качи XP и ще работи ли добре .Благодаря на отзовалите се.

като гледам в нета няма много инфо за този модел и само МЕТРО метро го предлага в BG учудващо.

Метро имат лошата практика да пускат при тях нелегален внос, какъвто е случая с този модел.

Това означава че не е внесен чрез Acer България, и силно препоръчвам да не се купуват такива лаптопи защото те нямат сервиз. И ако ти се развали нещо ще отидеш в официалния сервиз където са ти посочили Metro и сервизните техници ще ти поискат пари за от ремонтирането.

Поздрави

Ники

От метро само храна и алкохол се вземат когато пуснат качествена промоция :drinks: :drinks:

Не прави грешката да го вземаш от там дори и да е по евтин.

това съм го чел наистина е така има много оплаквания от срана на клиенти така поне пишат и не вярвам да лъжат ще тарся друг модел благодаря за отговора

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0