Sign in to follow this  
Followers 0
Joro

Попитайте за аксесоар, който не намирате

21 posts in this topic

Нашите аксесоари са изградени от вас - нашите клиенти.

Когато някой човек, случайно или не, попаднал на нашият сайт потърси или попита за даден аксесоар, ние се опитваме да го намерим, след което го добавяме и в онлайн магазина. Така може да намерите аксесоари избрани и поръчани от други хора. Не добавяме всякакви аксесоари, а само избрани, качествени такива.

Ако търсите аксесоар за вашия лаптоп, но не го откривате, то попитайте ни тук, в тази тема или този раздел.

В този раздел ще пишем и за новите аксесоари, които добавяме на сайта ни.

Hе намирам безжичния Draft N рутер който се дава с промоцията на Acer Aspire 5738G.

Edited by pepo07

Здравейте!

Знам, че е рано още, но имам планове към лятото да взема някой таблет. Преди забелязах, че имаше един wacom. Та въпроса ми е дали ще има и други таблети? :)

Hе намирам безжичния Draft N рутер който се дава с промоцията на Acer Aspire 5738G.

Да, ще го добавим скоро на сайта ни.

Здравейте!

Знам, че е рано още, но имам планове към лятото да взема някой таблет. Преди забелязах, че имаше един wacom. Та въпроса ми е дали ще има и други таблети? :)

Благодаря, че ни подсетихте.

Ето ги и тях:

Таблет Bamboo Pen

Таблет Bamboo Pen&Touch

Таблет Bamboo Pen&Touch S

Таблет Bamboo Pen&Touch M

Тези дни направихме видеоревю на Lenovo X200 Tablet, чийто екран е разработен в сътрудничество с Wacom.

Благодаря ви, но не съм толкова голям фен на wacom. Но това може да се промени до лятото :)

пс.:А ще има ли други модели таблети? Знам, че въпроса ми звучи като заясновидец, но може би някои вносители на таблети нямат намерения за доставка. А ако не знаете, просто не ми отговаряйте :) Става кофти.

Ето и останалите, които може да предложим:

Bamboo Fun M, English

Bamboo One, English

New Wireless Pen Tablet A5

Cintiq 12WX LCD tablet

New Cintiq 21UX LCD tablet

PL-521 colour LCD tablet

PL-720 Office LCD tablet

PL-900 LCD tablet

Intuos4 S size, English

Intuos4 M size, English

Intuos4 L size, English

Intuos4 XL size DTP

Intuos4 XL size CAD

Общо взето всички.

Здравейте. Взех си лаптоп ( Ацер Аспире 7738Г) от Вас, но не мога да си намеря чанта за този размер лаптопи. Води се 17,3 инча но не виждам в сайта Ви такава чанта. Бихте ли ми препоръчали нещо ? Благодаря.

Очаква ли се да имате Anti-Glare Film - фолио, което се закрепва върху огледалния дисплей, с който идват 90% от лаптопите и го прави матов ?

ako ti otkradnat laptopa kak mojem da go namerim ? ima li Jps ili neshto podobno ?

Ако го откраднат лаптопа си купуваш нов,неможе да се намери освен ако не познаваш крадеца и не отидеш да си го вземаш от тях.

ako ti otkradnat laptopa kak mojem da go namerim ? ima li Jps ili neshto podobno ?

Има шанс ако му знаеш MAC адреса и по него може да се засече къде е точно но в БГ това не им е практика, по им е лесно да затворят арената и замундата отколкото да се занимават с истински престъпления.

P.S. По MAC е възможно да се засече ако след кражбата не са го променили, но с 3 думи НЕ СЕ НАДЯВАЙ.

Късмет все пак.

Здравейте. Нещо не виждам никакви клавиатури при тези аксесоари :/

Здравейте. Търся си безжични слушалки RAPOO H3070. Не ги намирам в България.

тел. 0885280411

Благодаря предварително.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0