Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Георги Х�аджийски

Проблем с батерията на лаптоп Acer

6 posts in this topic

Здравейте колеги забелязах че на лаптопа ми (Acer Aspire One) като кликна на батерията и дава хикс (Х) и не държи въобще! До преди дни караше поне 40-50 минути,и от един път незнам какво й стана! Махна ли кабела и гасне,все едно няма батерия! Помогнете!

Здравейте колеги забелязах че на лаптопа ми (Acer Aspire One) като кликна на батерията и дава хикс (Х) и не държи въобще! До преди дни караше поне 40-50 минути,и от един път незнам какво й стана! Махна ли кабела и гасне,все едно няма батерия! Помогнете!

Нова батерия трябва и проблема ще бъде решен.

Колега така ли умира батерия,от днеска за утре? Имам лаптоп от 2007 и батерията може да се каже че е умряла,но я отчита че я има поне,нищо че като го изключа от контакта гасне! Няма хикс!!! Не може вчера да кара 40-50 минути,а днес да не отчита даже че има батерия!!! Не мисля че това е проблема!

Ако искаш вярвай :unsure::):) понякога и така се случва. Кофти, но това е реалността. :D :D

Много зависи от лаптопа и каква е батерията му за този Х на самата нея, това не ти казва че нямаш батерия ами просто че трябва да я замениш.

П.С. Пробва ли да я извади и наново да я сложиш?

има доста различни програмки които ще ти покажат до известна степен реално износеността на батерията ти! направи си сверка и си купи нова батерия!!! :thumbsup:

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0