Sign in to follow this  
Followers 0
kabalo86

слаб звук x50gl apo42

6 posts in this topic

Колеги от както съм купил лаптопа 2 год вече, винаги звукът му е бил слаб .Това нормално ли е за модела?Има ли някаква оправия нещо драйвер.В офиса имаме и много по стари лап топи с съществено по силен звук .

Няма начин да усилиш звука от лаптопа, но има доста голям избор на външни колонки - включително и с вграден усилвател. Пробвай и със слушалки, предполагам, че нивото ще те задоволи.

нали идеята на лап топа е да го мандръсан на всякъде хаха .знам че има колонки аз си имам дори 5.1.ама пускам си вбокс примерно и звука ми е толко слаб че откачам понякога а на някой клипове си е нормално де ,но въпросът не е с външни говорители,но както и да е явно ще се примиря така

Колега пробва ли от BIOS да увеличиш звука? Попринцип стандартно е зададено на ниво 4 от 8 успех!

Колега пробва ли от BIOS да увеличиш звука? Попринцип стандартно е зададено на ниво 4 от 8

на 8 е - по принцип лаптопа няма проблем , но сравнение с други модели е куц на звук та по скоро ме мъчи дали няма драйвер който да напъне малко нещата

ИИо му не боднеш едно пред-усилвателче че стане само требе разбереш от каде си хванеш 8 волта :D Аз съм го правил и има ефект!Получава се нещо като Pimp my laptop! Yeah!

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0