kkk352

I_computers или Алекс Филипов - ИЗМАМА

21 posts in this topic

"ai-computers", или представилия се от негово име с имена Алекс Филипов, с купена отнякъде SIM-карта с мобилен номер 0876 866-696, или 0888 880-145, ме карат да мисля, че некоректността се шири в този форум. Прати ми матрица, която се оказа дефектна, след което веднага се покри и никой не отговаря нито на номер нито на мейл, който успях да намеря. Грешката разбира се си е и моя - обеща ми да тествам и тогава да платя, а се оказа, че имам право само да я огледам - какво да й гледам - номерата ли? Не съм за парите, трябва ми работещ дисплей, дефектен, с черти по него и аз си имам. Така че колеги внимавайте - не само с посочения от мен ....

Едно нещо от мен - АКО ВИ СЕ СЛУчИ ПРАТКА КОЯТО Е САМО с опция 'ВИЖ', КАЗВАТЕ НА ПЕРСОНАЛА НА КУРИЕРСКАТА ФИРМА, чЕ ИСКАТЕ ДА ИЗПРОБВАТЕ И ТЕ ЗВЪНЯТ НА чОВЕКА И ГО ПИТАТ ИЗРИчНО ДАЛИ МОЖЕ 15 МИН ТЕСТ!!!

Аз също не вземем пратка с опция 'виж' само, винаги и 15 мин тест да си огледам нещата! :thumbsup:

Има много хора тук в форума които сбират лаптопи от отпадаци и като сложат хард 30-40 гб му искат цена почти като нов а същото време новите са с хард 350- 640 gb.

ТАКА чЕ ВНИМАВАЙТЕ МНОГО!!!!!

Има много хора тук в форума които събират лаптопи от отпадаци и като сложат хард 30-40 гб му искат цена почти като нов а същото време новите са с хард 350- 640 gb.

ТАКА чЕ ВНИМАВАЙТЕ МНОГО!!!!!

mcm Това каква връзка има със темата? Ти си като 90% от потребителите - голям хард, камерка и след 2 месеца а защо се счупи селският ми лаптоп??? Отговора ми е защото е потребителски и пластмасов!!

2 people like this

mcm Това каква връзка има със темата? Ти си като 90% от потребителите - голям хард, камерка и след 2 месеца а защо се счупи селският ми лаптоп??? Отговора ми е защото е потребителски и пластмасов!!

Малко изпадаш в крайност, но както и да е, Denis40. Моля модераторите да преместят темата, има си място за това във форума.

Здравейте колеги.Който взима лаптопи или части без гаранция(за да си спести 10-15 лева) винаги носи риск и то доста голям.За това много трябва да се внимава какво се купува.Случвало се е дефектни видео карти след нагряване със сушоар да карат по 4-5 дни и после да гаснат,а на всички им е ясно след това колко струва ремонтът и то ако стане.Ето че 15 минути тест също не решават проблема,тъй като изпратеният лаптоп или дънна платка днес стигат до уговореното място още утре.Моят съвет е преди нещо да бъде закупено да се проучи много внимателно човекът от когото се купува.Да се види от кога е регистриран и да се надяваме да не е с повече от един ник защото стават инфекции(с единият ник ще лъже,а с другият ще маже).Пожелавам късмет на всички които пазаруват на сляпо.

1 person likes this

http://alabala.bg/%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D1%81%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%82-%D0%BF%D0%BE-20%D0%BB%D0%B2-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D1%80-70843.html

"ai-computers", или представилия се от негово име с имена Алекс Филипов, с купена отнякъде SIM-карта с мобилен номер 0876 866-696, или 0888 880-145, ме карат да мисля, че некоректността се шири в този форум. Прати ми матрица, която се оказа дефектна, след което веднага се покри и никой не отговаря нито на номер нито на мейл, който успях да намеря. Грешката разбира се си е и моя - обеща ми да тествам и тогава да платя, а се оказа, че имам право само да я огледам - какво да й гледам - номерата ли? Не съм за парите, трябва ми работещ дисплей, дефектен, с черти по него и аз си имам. Така че колеги внимавайте - не само с посочения от мен ....

http://alabala.bg/%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D1%81%D0%B5-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%82-%D0%BF%D0%BE-20%D0%BB%D0%B2-%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D1%80-70843.html

Edited by vlamh

Искам да вметна само поради запитване от бъдещи клиенти - казвам се Александър Веселинов Филипов, телефоните ми са 0899746831 / 0899185440 и нямам нищо общо с човека посочен в първия пост.

2 people like this

Искам да вметна само поради запитване от бъдещи клиенти - казвам се Александър Веселинов Филипов, телефоните ми са 0899746831 / 0899185440 и нямам нищо общо с човека посочен в първия пост.

:thumbsup:

4 people like this

Днес и мен се опитаха да ме преметнат с едно дъно, но успяха само с 6 лева и разкарване до куриерската фирма!

Търсех дъно сокет 754 (по-долу са скрийншотовете на разговорите). Оказа се посто, че дъното не е ново, както ми беше казано и веднага се усъмних и опитах да се свържа на дадения телефонен номер, но никой не вдига! Телефонният номер се оказа 0876866696 (по-горе написаният с червено)

ПП Обявата ми за дъното е в data.bg

post-3296-0-92895900-1298134304_thumb.jp

post-3296-0-42435200-1298134316_thumb.jp

post-3296-0-14596100-1298134383_thumb.jp

Edited by vlamh

Ново дъно socket 754 - не се ли усъмни?

Ново дъно socket 754 - не се ли усъмни?

Не се усъмних, че е ново! Защо да няма ново?! ... Пише на склад...останали отпреди. Но като ми каза, че не са комплектовани, че били ОЕМ, вече си имах едно наум! И като дойде старо дъно...вече ми стана ясно!...Е, платих 5.60лв

................

Сега чакам друго в понеделник :) ! От друг продавач, де! !Изрично съм се разбрал с опция за тест!

Edited by vlamh

Напълно съм съгласен, че е пълен мошенник. Поръчах си клавиатура за 6715, а той ми изпрати друга. Такава имал, такава дал. И оттогава не вдига телефона. Лицето пуснало пратката се казва Иван Хаджийски. Телефона е същият, има още един с 98 накрая. Много телефони, много имена. Лошото е ,че куриерските фирми не искат никакви документи. Така, че пазете се!

Много интересно защо ми е объркал телефона още в първия ред - 0889746831 е, а не 0899746831. То и да си куха лейка сигурно е трудно. Явно доста хора се дразнят от дейностата ми. Нищо и по-зле за тях ще става :).

П.С. Мейлът ми е [email protected] (а не @abv.bg). Поне да ме проучи като хората :).

Edited by spreewel

ai_computers:

novo dyno za hp cq60 s garancia 14meseca 220lv

HuTPaT:

Интел нали така?

А фактура?

ai_computers:

да интел за фактура +20%

HuTPaT:

А как тогава да ползвам гаранцията 14 месеца след като няма да има документ за дънната платка?

ai_computers:

ami tia e kupena na 300lv ot reset s garancia 24 meseca sediala e na sklad.davam ti tiahnata garancia

realno faktura ne sam vzel ot tiah .no ako darzish i si platish ddsto moga da fakturiram vsichko

HuTPaT:

Не държа изобщо на фактурата. Просто би било добре да имам някакъв документ за гаранцията.

Ако ми предложиш вариант ще направим сделката. Ако мога и аз да ползвам твоята гаранция от Ресет ...

ai_computers:

ami az shte ti dam garanciata ot Reset kakav e problema

HuTPaT:

Добре

Пускай платката тогава да пътува насам с опция да я тестваме.

Благодаря предварително!

Пиши ми само като я пуснеш да знам кога да я очакваме.

ai_computers:

da moze da se otvori

taka li e?

HuTPaT:

Опция да я тестваме - не само да я отворим да я видим.

ai_computers:

tova za test i vizdane ne e li edno i syshto ?

HuTPaT

Не е едно и също. Две опции са. Едната е преглед, а другата е преглед и тест до 15мин. Куриера стои заедно с получателя докато тече процедурата ...

Кога да очакваме платката?

ai_computers:

da q dostavia ot sklada. tuka e mnogo studeno dneska v Sofia triabva da hodia do asbis

byrzash li ?

Еми ... мисля, че няма какво да коментираме. човек, който се занимава с търговия да не знае разликата м/у опциите "отвори и прегледай" и "опция за тестване до 15мин."

Това пък последното за Асбис изобщо няма какво да напиша по него ...

Колега, не е точно така, защото някакъв използва името ми и лъже хората - това е меко казано неприятно!. Като гледам какви глупости се пишат на ЛС - 300лв дънна плaтка за CQ60, забележи от Ресет и то с 14м гаранция! HP са "царете" на 12 месечната гаранция, но сега като промениха закона вече се дават 24м за HP / Compaq (вторите 12 са от магазина, който продава стоката). Не знам каква е тази залежала платка (10 месеца по мой изчисления) с 24 месеца гаранция, която няма как да бъде повече от 12. Ситуацията намирисва от много далеч.

Напълно съм съгласен, че е пълен мошенник. Поръчах си клавиатура за 6715, а той ми изпрати друга. Такава имал, такава дал. И оттогава не вдига телефона. Лицето пуснало пратката се казва Иван Хаджийски. Телефона е същият, има още един с 98 накрая. Много телефони, много имена. Лошото е ,че куриерските фирми не искат никакви документи. Така, че пазете се!

Да и при мен беше същото име - Иван Хаджийски!....Казах да прати с Еконт, той прати с Европът!

Edited by vlamh

Миризмата в форума и в БГ.

Ясно е, че тука се плюете един друг, защото сте конкуренция. И си подливате вода и си серете в собствения двор за да мирише на конкурентите. Незнам дали и 10% от това което се пише за всички тука е вярно, но това е като политиците в БГ. Явно не сме по различни от тях. Щом го има този манталитет и не може да се изкорени, горко и на БГ.

Аха. Добре, че беше ти, да ни обясниш.

:angry:

Много интересно защо ми е объркал телефона още в първия ред - 0889746831 е, а не 0899746831. То и да си куха лейка сигурно е трудно. Явно доста хора се дразнят от дейностата ми. Нищо и по-зле за тях ще става :).

П.С. Мейлът ми е [email protected] (а не @abv.bg). Поне да ме проучи като хората :).

spreewel - здравей и извинявай, ако това което съм писал не касае теб.

Вярно е обаче, че контактувах с човек с посочените от мен мейл и телефони и бях измамен като ми прати дефектна матрица, а след това се покри и не отговори нито на телефоните нито на мейл-адреса си.

Вярно е обаче и това, че vlamh е посочил страницата, където е обявена продажбата (по 20 лв) на сим-карти, с една от които бях измамен. Не е нужно тук да соча и кореспонденция си по мейла на abv.bg адреса. На всички ни е ясно как се регистрира нов мейл-адрес,а мобилните оператори могат да отговорят дали са водени такива разговори, а дори и кой телефон от коя клетка (приблизителен адрес) е бил при разговора.

Та това е. Вече купувам само като видя на място или след тест. Пък ако си коректен - търся работещо дъно за LG 50Ls.

Edited by kkk352

spreewel - здравей и извинявай, ако това което съм писал не касае теб.

Вярно е обаче, че контактувах с човек с посочените от мен мейл и телефони и бях измамен като ми прати дефектна матрица, а след това се покри и не отговори нито на телефоните нито на мейл-адреса си.

Вярно е обаче и това, че vlamh е посочил страницата, където е обявена продажбата (по 20 лв) на сим-карти, с една от които бях измамен. Не е нужно тук да соча и кореспонденция си по мейла на abv.bg адреса. На всички ни е ясно как се регистрира нов мейл-адрес,а мобилните оператори могат да отговорят дали са водени такива разговори, а дори и кой телефон от коя клетка (приблизителен адрес) е бил при разговора.

Та това е. Вече купувам само като видя на място или след тест. Пък ако си коректен - търся работещо дъно за LG 50Ls.

За Сашо от Русе, гарантирам, че няма да те измами! Личен опит!

1 person likes this

За Сашо от Русе, гарантирам, че няма да те измами! Личен опит!

Дай нещо за връзка