Sign in to follow this  
Followers 0
kabalo86

проблем с букса зарядно

9 posts in this topic

лаптопа е асус x50gl apo42 проблемът е че преди време си прецаках оригиналната букса на зарядното и я изхвърлих с умната глава .Сега сменян през 5 дена букси защото каквато и да сложа се грее буксата та чак се топи нз какво да права вече колеги помагайте

Потърси някое оригинално зарядно със същата букса и сложи оригинална. това е решението друго няма.

Потърси някое оригинално зарядно със същата букса и сложи оригинална. това е решението друго няма.

търся но без успех

търся но без успех

презапоих вътрешната букса на лап топа и сега всичко е ок .въпреки че видимо нищо и нямаше

лаптопа е асус x50gl apo42 проблемът е че преди време си прецаках оригиналната букса на зарядното и я изхвърлих с умната глава .Сега сменян през 5 дена букси защото каквато и да сложа се грее буксата та чак се топи нз какво да права вече колеги помагайте

Бате проблена ти с разтапянето на буксата ти идва от тази на лаптопа кадето слагаш буксата на зарядното аз имам същия проблен обаче моя лаптоп е ASUS M5VR 100% ти давам че проблема ти е в буксата на компа това им е слабост Д...а

Колега мерси за мнението ,но ако беше прочел предишното мнение щеше да видиш ,че вече съм се справил.Все пак благодаря за желанието за помощ.

искам и аз да попитам нещо прецака ми се буксата която е на лаптопа а не на самото зярядно и сега лаптопа неиска да зарежда първо си помислих ,че ми е отишло зарядното но след като смених няколко зарядни се оказа че проблема не е ж тях а ж самата букса на лаптопа нещо се е размърдала и нептави контакт със самото зарядно занесох гона ремон ,но ми казаха че ми изгоряло захранването на дъното и ми казват да си сменя цялто дъно и ми искат 200 лж за дъно а батерията имам малко остатачен ток и все още карам на батерия ,възможно ли е да ми изгоряло цялтот захранжане.МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ

Не се връзвай на тия

Нищо ти нема вероятно на дъното или дори и да ти има е поправимо за 30-40 лв

Не се лови на шмекери за нови дъна и тн

Най много да ти е отишъл чипа за зареждане който не е толкова скъп

Здравейте, виждам, че темата е стара, но искам мнение и съвет. Днес сутринта стана токов удар - изгоря ми рутера, телевизор, бойлер ( тоест е бил силен). На същия разклонител, на който беше рутера е и зарядното за лаптопа ми. В момента прегрява много и се топи (има течност по него). Четох из форуми и пишеше, че е възможно да е от лаптопа.  Според вас дали проблема е само в зарядното? 

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0