Sign in to follow this  
Followers 0
dik365

Имам проблем

5 posts in this topic

Привет на всчки.

Прощавайте ако имам лош правопис.

Търся помощ понеже сам не мога са се справя. Имам една страхотна машина Acer 9920G. С нея си работий страхотно цели две години,до преди седмица. Изклучихго и после вече не поиска да тръгне. Сега като до пусна се чува как започва работа сидито целият плот светва, индицациата на процесора също но само това нищо не се появява на екрана. Вентилатора не тръгва. опитах какво ли не със батерия без батерия нищо. Незнам какво да правя. Ако някои може да ми помогне не нека пише на адрес[email protected]

Благодаря

Привет на всчки.

Търся помощ понеже сам не мога са се справя. Имам една страхотна машина Acer 9920G. С нея си работий страхотно цели две години,до преди седмица. Изклучихго и после вече не поиска да тръгне. Сега като до пусна се чува как започва работа сидито целият плот светва, индицациата на процесора също но само това нищо не се появява на екрана. Вентилатора не тръгва. опитах какво ли не със батерия без батерия нищо. Незнам какво да правя. Ако някои може да ми помогне не нека пише на адрес[email protected]

Благодаря

Така обяснен проблема става ясно, че е хардуерен и ви трябва сервиз не форум.

Привет на всчки.

Благодаря

Гаранционен ли е? Ако не отвори го почисти, щом вентилатора не включва.

Гаранционен ли е? Ако не отвори го почисти, щом вентилатора не включва.

Браво бе. :lol:

Към автора

Както ви подсказаха по горе имате хардуерен проблем.Щом се допитвате тук най-вероятно нямате нужните познания и единственото правилно решение е диагностициране в сервиз.

Edited by Gero

Според мен ако се префлашне биос а ще запали!

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0