Sign in to follow this  
Followers 0
pakko

Molq DAITE SUVET za ASUS K52DR

3 posts in this topic

ZDRAVEITE,6E SUM ADSKI BLAGODAREN AKO MI DADETE SUVET DALI SI ZASLUZAVA DA ZAKUPQ laptop ASUS k52dr-ex044.ot 2 sedmici mislq i razpitvam mnogo hora i 4uvam razli4ni mneniq.edni kazvat 4e novite asusí bili mnogo zle i gurmqli-defektirali,a puk drugi obratnoto me suvetvat imenno da si kupq ASUS.

DILEMATA MI E DALI DA VZEMA TOZI asus k52dr ili DELL n5010...za su6ata cena i su6ite parametri.

mnogo vi molq daite mi suvet,poneje ASUS mnogo mi haresva-kazete ima li smisul-dali 6e imam problemi s nego,vse pak e nov model,...ili da vzema DEll...?

blagodarq predvaritelno

ZDRAVEITE,6E SUM ADSKI BLAGODAREN AKO MI DADETE SUVET DALI SI ZASLUZAVA DA ZAKUPQ laptop ASUS k52dr-ex044.ot 2 sedmici mislq i razpitvam mnogo hora i 4uvam razli4ni mneniq.edni kazvat 4e novite asusí bili mnogo zle i gurmqli-defektirali,a puk drugi obratnoto me suvetvat imenno da si kupq ASUS.

DILEMATA MI E DALI DA VZEMA TOZI asus k52dr ili DELL n5010...za su6ata cena i su6ite parametri.

mnogo vi molq daite mi suvet,poneje ASUS mnogo mi haresva-kazete ima li smisul-dali 6e imam problemi s nego,vse pak e nov model,...ili da vzema DEll...?

blagodarq predvaritelno

Лаптопа не е лош като цяло за цената на която се предлага като минус може да се каже,че е процесорът му AMD X2 Athlon II P320, от това което аз знам за него е че отделя доста топлина,което не е добре за лаптоп.Щом и Dell-а който сте избрали и той е със същите характеристики предполагам,че и той е със същия процесор и мнението ми въжи и за него.Кажете за какво ще използвате лаптопа и с какъв бюджет разполагате и можем да потърсим "по-читав" лаптоп.

От 2 седмици съм горд собственик на същия лаптоп за 1000лв го взех с 4 гб рам и съм доволен :) Да греят си и то бая взех си подложка и вси4ко е ок :) Новите игри примерно гта 4 не качва повече от 66 градуса :) И мисля че е нормално за сега не ми е правил проблем и съм супер доволен :)

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0