Sign in to follow this  
Followers 0
pakumba

Проблем с програмка на hp nc8000

3 posts in this topic

Здравейте,

проблемът ми е, че не ми показва коректно състоянието на батерията- тя държи около час и 50 мин., но индикатора работи реално около 40 минути, казва, че няма никаква батерия и после топа си бачка още час и нещо на 0%. Правих калибрация с разреждане и зареждане, пусках една програмка баткал се казва, имаше подобрение, показа, че има час и половина батерия, стана на 0% и пак продължи да бачка още 20тина минути. Направих пак един цикъл калибрация и се върна старата ситуция....

Дайте акъл какво да правя и каква програмка да позлвам? Не мога да инсталирам хп чек батери, казва ми по време на инсталацията, че иска фреймуърк 3,5, а аз имам 4та версия и не иска да продължи...А и не знам дали тази програмка би ми решила проблема?

Мерси за евентуалните отговори

...казва ми по време на инсталацията, че иска фреймуърк 3,5, а аз имам 4та версия...

Ми инсталирай го де кво се чудиш. Сваляш го от сайта на майкрософт, не някой друг. Ползваш приложения на самия производител т.е. имаш асус лаптоп, ползваш му неговите си приложения, не търсиш други, хората са си ги предвидили тези неща.

темата може да се затрива- инсталирах точно .нет3.5, което иска пък предните версии и успях да си инсталирам прорамата за батерията на хп. Е, тя не може да засече батерията. та така...

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0