Sign in to follow this  
Followers 0
Wingshot

Един съвет за един HDD дали да го взимам?

8 posts in this topic

ето линк към HDD кажете си мнението :)http://www.donsoft-bg.com/product.php?id_product=101

Бе добре изглежда, ма не пише нищо за гаранция, пък и тея донсофт ли са кви са не съм ги чувал. Поразпитай преди да купуваш, че цената е подозрително ниска - по принцип е 115-120 същия. Ако всичко е ОК взимай няма да сбъркаш ;)

ето линк към HDD кажете си мнението :)http://www.donsoft-bg.com/product.php?id_product=101

Аз такъв си взех за стария ми лаптоп Dell inspiron 1525 и съм много доволен от трансфера и бързината му това са плюсовете,като минуси много е шумен вибрира доста и тресе неприятно лаптопа като е върху мен се усеща вибрацията и е доста гадно, а и загрява малко повече.Аз го взех за 100лв преди 3 месеца някъде,същия 250гб WD scorpio black.Цената вобще не е подозрителна,толкова си струва хард диска вижте и в jar computers цената е добра аз от там го взех,но сега е паднал като цена което е още по хубаво за вас.

Ами значи, днес в сервиза тествахме един техен който не беше за продаване, но поръчахме един така и така не сам давал капаро казаха ми просто ако няма да го вземеш, ще остане при нас като наличен за друг клиент така, че ще го взема.

Колега гаранцията му е 3 години благодаря ви :)

Редакция: искам да ви попитам къшето каква роля играе за HDD ?

Edited by Wingshot

Пффф, моя грешка, аз гледам 500GB моделите :D

А, къше какво е бре :D

Ако се има впредвид кеша - колкото по-голям толкова по-добре ;). Играе ролята на буфер за междинни данни, усеща се при копиране на файлове, игри и т.н.

Ами значи, днес в сервиза тествахме един техен който не беше за продаване, но поръчахме един така и така не сам давал капаро казаха ми просто ако няма да го вземеш, ще остане при нас като наличен за друг клиент така, че ще го взема.

Колега гаранцията му е 3 години благодаря ви :)

Редакция: искам да ви попитам къшето каква роля играе за HDD ?

Дисковете се различават значително в размера на кеша. Стандартът днес е най-малко 2 МБ кеш, въпреки че много "с висока производителност" на пазара включват 8 Mb кеш. А диск с 16 MB ще даде значително подобрение на ефективността, но те са нещо необичайно и ще доведе до увеличаване на цената на хард диска.

Диск с най-голям кеш ще ви даде най-добро представяне. Ще платите повече, но системата ще работи по-добре.

Мерси на всички за бързите ви отговори поздрави :)

Лично ползвам 500 гигабайтовия му събрат като първи диск и blue варианта като втори, диска наистина е добър, windows 7 му дава индекс 5,9

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0