Архивирана

Тази тема е архивирана и не може да се поства в нея.

spreewel

Лаптопи, Рутери, GPS-и, втора употреба ( приемам и поръчки ) - доставки на DELL Precis

35 мнения в тази тема

Некоректен търговец!Обясних му че съм на погребение в провинцията и ще забавя взимането с няколко дни, но като отидох да го взема куриера в еконт ми обясни че го е продал на други хора на по висока цена явно парите са всичко за тоя търговец, а аз го чаках да пристигне 3 месеца дори и след забавянето от 15 дни!През тези три месеца можех да си купя друг IBM но сме се разбрали да чакам доставката и за да съм коректен го изчаках но явно е много на зор тоя търговец!!!!

Пратих машината петък 11.03.2011 в София до 17.03.2011 16:00 не беше получена (беше ми обещано до тогава да бъде взета), препратил съм я към следващия клиент. Нека аз да съм некоректния, нямам какво да кажа повече.

P.S. От 04.02 до 11.03 мисля, че не са 3 месеца и 15 дни закъснение.

Некоректен търговец!!!!!

spreewel винаги е бил точен :),това че не си намерил време да вземеш пратката или не си изпратил друг да я вземе си е твой проблем.Взема този който плаща. :)

5 people like this

spreewel винаги е бил точен :),това че не си намерил време да вземеш пратката или не си изпратил друг да я вземе си е твой проблем.Взема този който плаща. :)

има неща който понякога възпрепятстват вземането на дадена пратка в уговореното време и едно от тези неща е погребение на близък човек аз разбирам че печалбата е по важна за вас но не и за мен ако беше толкова коректен трябваше поне да ми се обади и да ме предупреди че го продава на друг човек за да не се занимавам повече!!Виждам от написаното колега че си прочел само първите две думи.Преди да пускаш коментари от рода че не съм намерил време или кво е трябвало да направя ще те помоля да прочиташ целия текст!

1 person likes this

Гост
Тази тема е заключена за постване в нея.