Sign in to follow this  
Followers 0
ExpressYourself

HP ProBook 4520S Windows 7 Drivers

5 posts in this topic

Здравейте, искам да попитам само аз ли имам проблема с ненамирането на драйверите на HP ProBook 4520S Windows 7.

Познати и приятели ми казват, че трябва да вляза в HP и от там да изтегля всички драйвети за даденият модел, но

аз не обичам тей да мятам всичко само да работи. Та въпроса ми е ако може да ме орентирате кой драйвери да си сваля.

Тей като там виждам 30-40 драйвера, но като гледам някой драйвери не мога да разбера каква точно роля играят за това реших

да се допитам до по-опитните от мене :)

Благодаря ви, поздрави

Това което виждаш не са само драйвери ами и управляващи програми за функционалните бутони, захранване и така нататък. Тези който се водят Untilitys или нещо подобно беше не е задължително да ги слагаш. Не съм гледал конкретно за твоя модел но е възможно да има за няколко вида видео карти, мрежови и така нататък. Дърпай смело всичко наред или ако си знаеш устройствата дърпай точно тези който са за твоя.

Успех :)

Ем когато гледах драйверите имаше за видео картата (Intel) и за (ATI) аз съм с ATI Radeon значи не трябва да тегля работите за Intel.

Ако правилно те разбирам :)

Ем когато гледах драйверите имаше за видео картата (Intel) и за (ATI) аз съм с ATI Radeon значи не трябва да тегля работите за Intel.

Ако правилно те разбирам :)

Щом видео картата е ATI сваляте драйвера за ATI не за intel видео карта.

Правилно ме разбираш :D

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0