Sign in to follow this  
Followers 0
vakata44

Какъв лаптоп да си взема

17 posts in this topic

Здравейте,искам да си взема лаптоп до около 1000-1100лв. Но не разбирам много и търся савети относно изборът ще ми трябва за игри не толкова нови но все пак сностни и да има горе долу прилична памет и видео. И задалжително да е с 15,6 инчов диплей

Здравейте,искам да си взема лаптоп до около 1000-1100лв. Но не разбирам много и търся савети относно изборът ще ми трябва за игри не толкова нови но все пак сностни и да има горе долу прилична памет и видео. И задалжително да е с 15,6 инчов диплей. DELL Inspiron M5010 Red DELL00470-този дали ще стане или Dell Inspiron 1564.

И този не е лош,но HP-то има по-голям хард диск.

И този не е лош,но HP-то има по-голям хард диск.

Двойно по-голям диск, по-бърза рам и само 130MHz по-слаб процесор, а е и с 50лв. по-малко ;)

благодаря ви много HP-то е по добро според мен харесва ми повече, ще помисля още малко ако не намеря друго ще го взема приемам и други мнения :thumbsup:

благодаря ви много HP-то е по добро според мен харесва ми повече, ще помисля още малко ако не намеря друго ще го взема приемам и други мнения. Този горе-долу добар ли е защоото другото HP не го намирам по сайтовете.

Този Лаптоп HP G62-A10SQ 2.30 GHz DOS горе-долу добар ли е защоото другото HP не го намирам по сайтовете.

Ми не е. Като за 430Е е зле :D.

Съотношението цена/хардуер е много добро,заслужава си парите ,ако говорим за този.

В какъв смисъл като за 430Е е зле не те разбирам.

И според мен не е зле ама търся съвети после като го взема да не си блъскам главата. :blink:

Аз намирам този Лаптоп HP G62-A10SQ 2.30 GHz DOS този който е горе не мога да го намеря в Multirama,Tehnopolis,Tehnomarket. :thumbsup:

В какъв смисъл като за 430Е е зле не те разбирам.

И според мен не е зле ама търся съвети после като го взема да не си блъскам главата. :blink:

Аз намирам този Лаптоп HP G62-A10SQ 2.30 GHz DOS този който е горе не мога да го намеря в Multirama,Tehnopolis,Tehnomarket. :thumbsup:

А,защо трябва да го има в мултирама,технополис,техномаркет и т.н. след като го има тук в laptop.bg?Този който е тук модел,е доста по-добър от този който вие сте си избрали с AMD процесор.

Това го знам, но просто искам да го видя на живо дали ще ми допадне и т.н ако може да ми предложите и още някои модел няма да е зле :thumbsup:

PLS дайте някакви предложения все пак ще питам и в магазина ама трябва да си имам нещо в предвид :)

Не е този онзи имаше 640GB хард :) ama tozi ne e losh vie kakwo shte kajete http://www.technopolis.bg/b2c/b2c/maintainBasket/(xcm=bulgarian&layout=7.0-1_1_70_81_83_73_6_9_82_92_80&uiarea=5&carea=DEB4CBEE75CD27F1A90A002481B479E9&citem=DEB4CBEE75CD27F1A90A002481B479E9DFFE25ADA63440F18CDD78E7D1DE3F1E)/.do?remove=12DEFEB57E80000029000A5801280000&forward_to=miniBasket&productguid=DEB4CBEE75CD27F1A90A002481B479E9DFFE25ADA63440F18CDD78E7D1DE3F1E&productarea=DEB4CBEE75CD27F1A90A002481B479E9#

Аз пък не знам по-добра оферта от този Acer Travelmate 5740G.Към лаптопа има и подарък безжичен рутер Linksys.Сгрешен е процесора който е 350 а не 330.Видеото ATI 5650 е няколко пъти по-производително от всички предложения до този момент.

А и на всичко отгоре е и с матов дисплей.

Мисля че по-добра оферта за тези пари е абсурдно да намериш. :thumbsup:

Това го знам, но просто искам да го видя на живо дали ще ми допадне и т.н ако може да ми предложите и още някои модел няма да е зле :thumbsup:

Че ти и в laptop.bg можеш да го видиш на живо! Само трябва да се разбереш с хората от офиса, за да го имат при тях.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0