Sign in to follow this  
Followers 0
rondidondi

MSI мнение

7 posts in this topic

Какво мислите за MSI PR601 T3000 мисля да го ползвам главно за интернет и филми

Ами да звънем на Светлина да ни каже какво друго има този лаптоп освен процесор Т3000 ... :blink: :blink:

Дай линк или дай повече параметри за лаптопа.

Какво мислите за MSI PR601 T3000 мисля да го ползвам главно за интернет и филми

Предполагам става въпрос за този лаптоп,ако да то той не е нищо впечатляващо като хардуер.Ще става за филми,интернет,музика.Процесора му е слаб,видео картата вградена и няма да става за игри,но на тази цена толкова,ще ви свърши работа за това което искате да го палзвате.

Не знам защо смятате, че лаптопът е слаб. Сигурно се каните да проектирате Международна космическа станция?

Машината е със средни параметри в ниския ценови клас. Лаптопа използва масово употребявани чипове, които се вграждат и от "Марковите" производители. Единствения й недостатък е свързан с факта, че MSI правят машини с много конструктивни недостатъци. Имат твърде малко модели, правени с инженерна мисъл, повечето са проектирани по някаква странна логика - вероятно според възможно най- ниската производствена цена.

Ще ми предложите ли нещо по подходяща за филми, интернет и музика до около 1000 лв

Лаптопа е пълен боклук, оставете на страна това, което има под капака.

Това е лаптоп от старите серии на MSI, погледнете по новите им серии и ще видите разликата във външния вид. И за да не си помислите, че съм някой който се заглежда само по това как изглежда една машина - споменавам шасито защото на старите MSI именно пластмасите им бяха адски калпави. Вероятността на този PR601 да му се потрошът пластмасите е много голяма и никой няма да ти признае повредата за гаранционна.

Брал съм ядове с тия боклуци и втори път не може да ме излъжат.

Пък съм сигурен, че тая машина е преседяла в някой склад минимум година - чакай читава батерия след подобен период от време и в мултидрама продават тоя кошник за 700 кинта... лошото е, че има хора, които ще се излъжат да го купят.

Ще ми предложите ли нещо по подходяща за филми, интернет и музика до около 1000 лв

Вижте HP G62-b95SQ ,който е на промоционална цена, Acer Aspire 5741G ,който също не е лош и Dell Inspiron M5010 също би ви свършил работа за това което ще се използва.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0