Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Kumcho

Продавам ASUS M51VR-AP138 - 600лв

45 posts in this topic

какво става с този самолет не си ли го продал????????????

щото се загуби

може ли да питам за 350лева ще го дадеш ли?

Пак някои почнаха да пълнят с глупости форума :(

Този Лаптоп преди 2 седмици щях да го купя за мой близък,уговорих се с продавача чрез Скайп да го прати по куриер,съгласи се но след 1 час ми писа че не може да го изпрати, понеже член от семейството се разболяло/насила я вкара в болницата/ и такива работи.Сделката се разпадна.Понеже му бях писал че съм видял офертата му в друг форум,човека от гузност замрази продажбата там, но тука си течеше с пълна сила без купувачи.

Радвам се че не ми го прати,понеже за почти същите пари взехме по-добър Лаптоп+доста оставаща гаранция.

човека не можа да набере смелост да каже че няма да го праща с куриер тогава, и разболя други за оправдание.Разбирам че има рискове с куриерите,но след като го предупредих че ще се тества Лаптопа за лоши сектори..............да е с заредена батерия,случайно или не се отказа.

Сега очаквам до утре да се появи мистериозен купувач, за да се изтрие/замрази/ и тази обява.

Не е лошо Лаптопчето,ако го свалиш на 500лв някой Софиянец ще го лапне,все пак си е на 2 годинки.

Успешно всекидневно ЪП'ване.

За евентуалните купувачи:Тествайте го обстойно.

Никой не чете!

3 дни FULL MONEY BACK - това означава, че (например) ако не ти допадне цвета на рекламната лепенка на ASUS ми го връщаш - а аз парите.

Лаптопа няма забележки.

Не знам с кого си говорил по skype но не е с мен със сигурност.

Радвам се, че си намерил по-добро решение - пожелавам на всички такъв късмет като твоя.

Няма нужда да издребняваме,стоката си е твоя и ти решаваш на кой да го продадеш.

Би трябвало да знаеш че мога да постна хронологията по СКАЙП,да видим дали си бил ти или някой друг,няма нужда.

Да те подсетя като пусна скрийн към обявата ти в другия форум,докато не си я променил.

Забележи датите:

2993903T.jpg

Успех с продажбата.

ЕДИТ: За долния коментар.

Не злобея,пиша истината каквато е.

А ти продължаваш да пишеш че не си бил ти..........хе..хе..хе..смех,чак такава наглост.

Съвет:Сложи поне една реална снимка на Лаптопа,че тази е от едно ревю.

Какъв ти е проблема не мога да разбера? Злобееш излишно.

Нали ти казах с писмото, че няма да ти продам лаптопа с куриери, с опция за отваряне и връщане - кой ще ги плаща тези работи? Телефона и пощата са мои.

А това е мой приятел, на който му споменах, че продавам машина - не съм аз.

Той е имал проблем здравословен и не е искал да се занимава - както виждаш лаптопа още се продава.

Спирам да се заяждам за този твой ВИРТУАЛЕН ПРИЯТЕЛ/"РАЗДВОЕНА САМОЛИчНОСТ"/,че няма да слезеш от първа страница.Все пак има и други продавачи.

Бран, това че си си взел някакъв боклук и сега те е яд не е мой проблем.

Аз спирам да отговарям на малоумници.

Наистина ми писна от такива.

Наистина тази обява колко време само Up,Up,Up,Up,UP...........UP

Или го смъквай на 450 да се продаде или стига си UP-вал, че стана досадно.

Продаден - 600лв.

Успех, разбирачи!

хахахаахахаха ,вярваме ти !!!!!!!!!

пазете се от тези продавачи,явно се опитват доста сериозно да ни мамят с бракувана техника!!!

1 person likes this

Така е много си прав .Погледнете форума и ако едно име се дублира като продавач повече от ведъж трябва да ви е ясно за какво става дума.(продаване на бракувани закрепени стоки на цената на нови и даже над нея)

1 person likes this

Може ли информация, какъв инцидент е наложил тази скъпоструваща и рискова манипулация, със смяната на матрицата? И защо казваш, че си го купил нов, а след това питаш някого, дали не са му сменили матрицата (кои "те")? Ако е машината, която беше със счупен дисплей след катастрофа, дали лентовия кабел и пантите са незасегнати?