Joro

Нов раздел: Подарявам техника

14 мнения в тази тема

Всеки, който е решил да се освободи от старата техника или има неработеща, но пък тя би помогнала за части на някой друг, може да я подари в този раздел.

Смятаме, че всеки човек иска да се освободи от разна техника, но не знае къде и най-често отива в боклука. А има толкова неща - монитори, кутии, дъна, хард дискове, процесори, памет, вентилатори, охлаждания, записвачки, принтери, скенери, стара мишка, стари кабели, слушалки и всякакви други аксесоари.

Мисля, че българите не сме толкова сърцераздаващи - може да не се ползва, да е за боклука НО да се подари? :lol:

така като гледам вече има няколко подарени неща, така че може би ще има развитие за вбъдеще.

Ако някой подарява работещ или с малък дефект лаптоп нека се свърже с мен.

Лаптопа е за едно момче на 15 години което живее в дома на отец Иван в Нови Хан.

Много будно и интелигентно дете с голям потенциал-в момента учи в Семинарията,но няма възможност да си позволи компютър,а всички знаем,че на тази възраст и особено за ученик това не е лукс а необходимост!

Уточнявам,че търси лаптоп, защото в семинарията има wifi и ще може да ползва интернет по всяко време!

Предварително благодаря!

Ако някой продава лаптоп, на приемлива цена от 100 лева може да го взема, малкия ми мрънка,че иска да му взема лаптоп, но хубавите и читавите са на безумна цена просто,и не мога да си позволя,тази тема за подаряването е страхотно измислена, само дето наистина почти не останаха толкова добри хора които вместо да подарят предпочитат да го пре-пре-пре продадът,така,че късмет с тази тема... страхотна е .. Живи и здрави на всички-skype-gabolina8262

Имам клавиатура от HP mini. Чисто нова е, ОБАЧЕ е розова. Ако на някой му върши работа я харизвам с кеф. Освен това сега намерих и една плочка рам 1GB DDR3 пак от тоя лаптоп - добавям и нея. :thumbsup:

Пишете на - [email protected]

Edited by bateradko

колега ако имаш и вентилаторчето - грабвам ги и ще почерпя , а може и цена да кажеш

Подарявам :

1. много части от ASUS A2500H

2. рамката пред матрицата за ACER TravelMate 2410 15.4"

3. 7-8 бр. оптични у-ва ( DVD RW; Combo и др. някои от тях работят)

4. няколко клавиатури - работят но са с липсващи клавиши

Хубаво е, че ги подарявате, но моля Ви, направете отделна тема.

Благодаря предварително за съдействието! :)