Sign in to follow this  
Followers 0
tomito991

трябва ми помощ за копчето фн

5 posts in this topic

имам въпрос как може да направя така че когато задържа копчето Fn и цъкна някой ф (ф1,ф2,ф3,ф4) да е с спецялната си функция а не обратното

Това за пишеща машина ли е, за транзистор ли за какво е ?

Какъв е лаптопа?

Понеже е в секцията за Дел, предполагам че лаптопа е дел :).

Допускам дори, че модела е N5010 :).

За този модел, а предполагам и не само за него това става от BIOS. Разгледай опциите за сяка има кратка информация какво прави в самия биос. В момента не мога да се сетя точно как се казваше, но ако не я намериш пиши ще погледна.

Поздрави!

Понеже е в секцията за Дел, предполагам че лаптопа е дел :).

Допускам дори, че модела е N5010 :).

За този модел, а предполагам и не само за него това става от BIOS. Разгледай опциите за сяка има кратка информация какво прави в самия биос. В момента не мога да се сетя точно как се казваше, но ако не я намериш пиши ще погледна.

Поздрави!

немога да го намеря щепотърсиш ли ж кои опции

Аз имах същото питане, но се справих като прочетох упътването. Ще ти спестя труда и ще ти кажа лесният начин да смениш функционалните бутони... Натискаш старт бутона и X (от латинските букви). Отваря ти се прозореца Windows Mobility Center. Намираш секцията Function Key Row и го сменяш от Multimedia key на Function key... Вече би трябвало всичко да е ок

П.П. Току що ми казаха, че инфото ми е непълно... Тъй като инсталацията на ОС и драйвери и какво ли още не, не съм я направила сама не знаех нещо основно, за да се получи номера. Ако нямаш инсталиран quickset няма да стане. Можеш да го свалиш от сайта на Dell.

Edited by Neli_Ivanova

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0