Joro

Драйвъри за лаптопи ASUS / Drivers for laptops ASUS

32 posts in this topic

Сложих си Windows 8 x64 и не ми тръгва драйвъра за видео картата АТI HD 7470m 1gb. Самия драйвър не ми засича видео картата като устройство, пробвах с тия от AMD и с тия от ASUS. Бета версията за windows 8 се инсталирва, но ми е бъгав. Като се sleep-не лап топа след това не може да се събуди. Освен това в device manager-а ми показва , че модел ан акартата е HD 6400m (това след като съм сложил бета версията на дрйвъра от сайта на AMD). Някакви идеи или предложения?

Здравейте,не намерих друга тема затова направих тази,ако има друга моля да ме извините.
Проблема ми е следния вчера преинсталирах един лаптоп Asus K50IJ и всичко е тип топ освен камерата,със програмата Driver Genius Professional сканирах за драйверите,инсталирах ги и станаха,но камерата не изкарва образ като я пусна http://prikachi.com/images.php?images/284/6856284b.jpg.Като вляза в скайп в настройки и видео ми излиза това http://prikachi.com/images.php?images/279/6856279X.jpg от сайта на Асус пробвах всички възможни драйвери но никой не стана,моля ви да ми помогне някой,ако трябва ще дам и скайп

modify_inline.gif

здравейте колеги първо весело посрещане на празниците живи и здрави . моля за малко помощ трябва ми оригинален диск със драивери за asus x51l за win xp.от сайта на asus драйвера за звука има проблем а със win 7 няма .използвам няколко програми за диагностика и ми трябва win xp.благодаря предварително.

Здр.Имам проблем с намирането на драйвъри за Asus g550jk за windows 7(64bit). Ще съм ви благодарен, ако помогнете с някаква информация от къде могат да се дръпнат.

Kolegi Izvinqvam se che pisha taka...
Trqbvat mi draivari za ASUS x54h laptop
Konkretnite draivari gi tarsq v prodaljenie na 1godina i se opiram do nqkoi maistor no sega iskam da si gi nabavq zashtoto samo dva draivara nemoga da namerq.
Znachi trqbvat mi draivari za Windows 7(Draivari na zapisvachkata MODEL: DVD Writer Model SN-208BB ili nakratko Samsung SN-208BB
Drugia draivar koito nemoga da namerq koito da saotvetstva na moq model Asus X54H e tozi za videoto trqbvat mi tezi draivari za AMD Radeon HD 6400M no povazmojnost draivari ot 2011 i 2012 godina zashtoto po novite draivari koito namiram mi tragvat no nqmam kartina na laptopa a na odelen monitor samo 
Shte sam vi blagodaren ako mi dadete linkove za svalane direktno na draivarite blagodarq vi predvaritelno.

Колеги Извинявам се че пиша така...
Трябват ми драивари за АСУС кс5чх лаптоп
Конкретните драивари ги тарся в продалжение на игодина и се опирам до някои маистор но сега искам да си ги набавя защото само два драивара немога да намеря.
Значи трябват ми драивари за Виндовс 7(Драивари на записвачката МОДЕЛ: ДВД Вритер Модел СН-208ББ или накратко Самсунг СН-208ББ
Другиа драивар които немога да намеря които да саответства на моя модел Асус КС5чХ е този за видеото трябват ми тези драивари за АМД Радеон ХД 640оМ но повазможност драивари от 2011 и 2012 година защото по новите драивари които намирам ми трагват но нямам картина на лаптопа а на оделен монитор само
Ще сам ви благодарен ако ми дадете линкове за свалане директно на драиварите благодаря ви предварително.

П.П.
Извинението не се приема! Има много сайтове, където може да се кирилизира латиницата.
Моля поствайте само на кирилица!
Поздрави
god_15

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...