Joro

Драйвъри за лаптопи ASUS / Drivers for laptops ASUS

32 мнения в тази тема

Здравейте,

В тази тема ще публикуваме драйвъри за преносими компютри на ASUS:

От официалният сайт: http://support.asus.com/download/download....SLanguage=en-us (драйвъри за всякакви операционни системи)

От drivers.laptop.bg: http://drivers.laptop.bg/?folder=Asus (Драйвъри, които ние сме тествали и инсталирали, може да не са up to date)

Предлагайте и вие!

За съжаление на страницата на Asus не се намират пълният комплект драйвери за Windows 7 Интересувам се конкретно за Asus 1000H/Linux Там има драйвери само за чипсета, видеото и менюълиите.....

Можете ли да ми помогнете?

Здравейте,

От официалният сайт: http://support.asus.com/download/download....SLanguage=en-us (драйвъри за всякакви операционни системи)

От drivers.laptop.bg: http://drivers.laptop.bg/?folder=Asus (Драйвъри, които ние сме тествали и инсталирали, може да не са up to date)

Предлагайте и вие!

Здравейте,

Предлагайте и вие!

Тези драйвъри за камерата на Асус ще решат проблема на много хора с обърнатото изображение. За Windows 7 са. При мен работят и на 32 и на 64-бит ОС.

CMOS_Camera_Chicony_CNF6131_VT_071221.zip

Edited by leinad

http://zamunda.net/details.php?id=209498&hit=1

"DriverPack Solution 10 е най-новата версия на най-популярната руска програма за автоматична инсталация на драйвери. Тази версия има голям брой нови функции и е оптимизирана за всички платформи (x86-x64). DriverPack Solution съществено облекчава процеса на инсталация/преинсталация на Windows на практически всеки компютър. Благодарение на последните бази с драйвери, програмата ще сканира системата ви за няколко секунди и ще предложи подходящи драйвери. След това всичко се свежда до няколко клика и драйверите се инсталират в рамките на 5-6 минути."

Ужасно полезно CD тествано многократно от мен. Стартирате през Daemon tools или подобна програма и следват само хубави неща.

Бихте ли ми помогнали:трябват ми драйвъри за Windows HP на лаптоп ASUS K52JC!

Благодаря предварително!

Няма такива драйвери в сайта на производителя,но има за windows 7.Инсталирате си windows 7, сваляте необходимите драйвери и нямате проблеми.

Успех.

Тези драйвъри за камерата на Асус ще решат проблема на много хора с обърнатото изображение. За Windows 7 са. При мен работят и на 32 и на 64-бит ОС.

нещо не мога да ги инстална дава ми ерор. асуса ми е модел x52j-серия и камерата ме показва с главата надоло? хелп..

Aми сподели точно какъв ти е проблема, не съм със твоя модел лаптоп, но ако дадеш повече информация може и някой да ти помогне... Относно темата: Драйвъри за ASUS K50IN лаптопи с операционна система Windows 7 64 bit -> http://support.asus.com/download.aspx?SLanguage=en&m=K50IN&p=3&s=188&os=30&hashedid=a0SoFMXEV1tE5tTL

здравейте имам Asus K53S Intel core i7-2630QM i RAM 4 GB Video NVIDIA GT 540 M 2 GB - искам да съм с NVIDIA не със вградената на Intel. Какви драйвери да инсталирам за да ми излиза да си инсталирам драйвери на NVIDIA защото без да инсталирам драйверите на Intel не ми дава да си инсталирам драйверите на NVIDIA

Може да погледнеш в настройките на камерата ако има опция за завъртане да го оправиш от там, имаше разни серии на Асус просто така са ги поставили ;)

Помощ с драиверите за Wi-Fi на asus x52je има 3 като ги търся в саита точно за този модел и за Xp sp3 но нито един от 3 те не тръгва инче всичко други си инсталирах.

Здравейте! Имам Асус Х50Z, но ми обръща камерата обратно. Някой знае ли от къде да изтегля подходящия драйвер за Win 7, пробвах с няколко но не стана....

Здравейте!

Имам лаптоп ASUS X51RL серия с операционна система Win 7. CD DVD записвачка Slimtyp DVD A DS8A1P ATA. Проблемът ми е, че не иска да прогаря DVD DL дискове. Ползвам Неро 11, първоначално ми дава съобщение, че диска който искам да прогоря е DVD 9, а при започване на процеса го отхвърля. Показва графика за препълване над 4,5 гига. Някой можели да даде съвет за решаване на проблема? Предварително благодаря.

What I have is an Asus F5RL laptop(a totall crap) with Slimtype DVD A DS8A1P ATA Device. I changed the OS about 3 month ago from Vista to 7. I don't use DVD-Writer a lot, I use an external Passport hard drive to carry stuff around instead. The other day I was desperate to burn a DVD full of data for one of my friends, but I got the infamous Power Calibration Error! At first I thought Windows 7 is the blame but finally I figured out that the main cause of this god-damn error is the dusty lens!

I live in a very dusty environment and I exprience a lot of dust storms every once and a while! I couldn't even imagine that dust can get into my laptop and all of the other devices that easy! I prepared a high pressure air compressor and I blew high pressure air exactly on the lens! A lot of dust floated around... and...

I started burning another DVD ... It's just like magic! The drive works fine and even loads DVDs faster than before!

things that I tried but didn't work:

1. changing the OS

2. using another blank media.

3. using another burning software

'Restore CD-Roms and DVD's to Explorer

'xp_cd_dvd_fix.vbs

'© Doug Knox - rev 04/14/2002

'Downloaded from www.dougknox.com

'based on cdgone.reg

Option Explicit

On Error Resume Next

Dim WshShell, Message

Set WshShell = WScript.CreateObject("WScript.Shell")

WshShell.RegDelete "HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}\UpperFilters"

WshShell.RegDelete "HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class\{4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318}\LowerFilters"

WshShell.RegDelete "HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Cdr4_2K\"

WshShell.RegDelete "HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Cdralw2k\"

WshShell.RegDelete "HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\Cdudf\"

WshShell.RegDelete "HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\UdfReadr\"

Set WshShell = Nothing

Message = "Your CD/DVD-Rom drives should now appear in Windows Explorer." & vbCR

Message = Message & "You may need to reboot your computer to see the change."

MsgBox Message, 4096,"Finished!"

Това пише че оправя този бъг.Копирай текста в notepad и го запише като фаил с разширение .vbs и го стартирай

Edited by Asparuh1231

здравейте. аз имам ASUS K53SK с видео карта RADEON HD 7610М 2GB. Купих го с Windows 7 home premium преди няколко дни смених windows-а с 7 ultimate и ся немога да install driver-i за видео картата. Свалих от www.amd.com за тоя модел ASUS с кода на лаптоп-а ги намерих и пак нe тръгват... като ида Device Manager ми показва, че не работи. Някои може ли да помогне...?!

Здравейте,от вчера съм с Асус X55VD-SX155,не иска да се свърже с интернет,изобщо не показва наличие на мрежи. Има wireless console,която е включена,но пак не става.Идеи ?

Темата е доста стара, но да споделя. След като се инсталират драйверите за боза ХР и камерата се обърне наобратното, след това се отива в Дивайс менаджера и от там се променят драйверите, като се посочи път до драйвери за боза 7. Тогава, и само тогава се инсталират драйверите за бозата 7 и камерата става нормална.

Само да кажа за новите лаптопи на Asus ако не ви тръгва Liveupdate и WinFlash, трябва да се инсталира от Utilites > ATKPackage_ASUS_Win7_8. От страницата на Аsus с драйварите за точния модел.

За да се разпознае че е лаптоп и да тръгнат програмите.

WinFlash служи за ъпдейта на Bios което е много важно да е с последната версия на Bios за модела.

Edited by brave

Гост
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговори на тази тема...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...