Sign in to follow this  
Followers 0
didko87

Проблем с Acer aspire 5536!

10 posts in this topic

Здравейте , имам следния проблем:Значи бях с операционна система Vista.Преди няколко дни след като си рестартнах лаптопа тръгна да прави някакъв ъпдейт , който аз отказах . Впоследствие установих че нямам интернет - лаптопа ми не засичаше никакви мрежи и можех да ползвам интернет само с кабел.Поне 10 пъти пробвах да инсталирам дриверите за WiFi , но промяна нямаше . Реших да си преинсталирам операционната система и сложих Windows 7 като си мислех че това ще оправи проблема , но това не стана.Когато отида на Device Manager , ethernet controllera ми е отбелязан с жълт удивителен.Когато му дам properties и след това update now ми изписва следното съобщение:windows was unable to install your Ethernet controller . Windows could not find driver software for your device!!!Много ще съм Ви благодарен ако ми помогнете!!Благодаря Ви предварително!!!!

Изтеглете си всички необходими драйвери от сайта на Acer ,аз погледнах и за вашия лаптоп са налични всички драйвери необходими за Windows 7.

Успех.

Извинявам се за този въпрос , но понеже не съм толкова запознат може ли да ми кажете кои точно драйвери са ми необходими?

Извинявам се за този въпрос , но понеже не съм толкова запознат може ли да ми кажете кои точно драйвери са ми необходими?

Audio

Lan

Touchpad

Video

Wlan

Мисля,че това са драйверите но нещата са малко на налучкване понеже не сте споменали 32 бита или 64 бита е ОС-ма,също така точния модел на лаптопа и неговиете хардуерни характеристики.

Acer aspire 5536 !!!!

AMD Turion X2 RM 74(2.2 GHz)

ATI Radeon HD 3200

4 GB Memory

500 GB HDD

post-8549-0-82871900-1295708036_thumb.jp

Acer aspire 5536 !!!!

AMD Turion X2 RM 74(2.2 GHz)

ATI Radeon HD 3200

4 GB Memory

500 GB HDD

Добре изчакайте ще ви посоча точните драйвери,понеже тези по-горе са за 32 бита ОС

Audio

Lan

Touchpad ALPS

Touchpad Synaptics

Video

Wlan

Драйверите за тъчпада са два и незнам кой точно е за вашата машинка пробвайте с който тръгне.Драйверите са архивирани и трябва да имате Winrar или подобна програма за да ги разаривирате.

Успех.

Инсталирах ги , но няма промяна. Вече не знам какво да правя.

Инсталирах ги , но няма промяна. Вече не знам какво да правя.

Освен да потърсите сервизна помощ,много е възможен хардуерен проблем да е след като при инсталирани драйвери не работи wi-fi.

Благодаря Ви все пак , че ми обърнахте внимание!И аз си мисля вече за сервиз.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0