Sign in to follow this  
Followers 0
xpucto

Asus X50Z-AP091D

5 posts in this topic

Здравейте,

имам горе посочения лаптоп и имам проблем с камерата . Не мога да инсталирам драйверите и.Операционната система е Windows XP драйверите ги изтеглих от сайта на асус. Обаче проблема е малко странен дори и след инсталацията на windowsa камерата не се вижда като устройство в device managera , моля ви дайте съвети от какво може да е.

p.s. лаптопа преди беше с виста и там си работеше камерата но ми се иска да работи с xp.

Благодаря на всички отзовали се предварително.

post-1112-1233000623_thumb.jpg

http://support.asus.com/faq/faq.aspx аз си ги тегля от тук избирам първо notebook , в средата серията X50 Series и отдоло модела X50Z давам Search и после избирам за операционната система Windows XP и излизат всички възможни.

С моя все още не мога да се справя така че приемам мнения.Това е снимка на инсталираните устроиства към момента и ясно се вижда че нямам за камера устройство.Как мога да го изкарам като устройство и после да инстална драйверите.Дали ще стане от control panel -> add hardware ама пусто пък не знам модела на камерата. :(

post-1112-1233075622_thumb.jpg

Ами аз имам същия лаптоп и аз съм с ХП обаче нямам пролбем с камерата драйварите са от оригналния саит на асус ама аз имам проблем с драйварите на блутуда като ги инсталвам ми изписва че нямам блутут :С незнам защо дали е от драйварите

Ами аз имам същия лаптоп и аз съм с ХП обаче нямам пролбем с камерата драйварите са от оригналния саит на асус ама аз имам проблем с драйварите на блутуда като ги инсталвам ми изписва че нямам блутут :С незнам защо дали е от драйварите

Всичко е от ХП-то, просто тези лаптопи са направени да работят на Виста. Интересно ми е след като излезе и новия Лун пълната версия дали тогава ще се коментира за вистата че това не тръгвало онова не тръгвало. Успех със дриверите на Топ4о аз само давам мнение, не се заяждам и не оплювам много ХП-то.

Edited by Y2K

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0