Sign in to follow this  
Followers 0
gorki

Нещо си прецаках копчетата

5 posts in this topic

Здравейте.Значи махнат си копчетата на лаптопа за да почистя праха и боклуците под тях обаче няколко копчета просто не мога да ги сложао обратно и май нещо съм счупил.Като ги сложа отпред има 1 щифчета там си влизат,но отзад не могат да се захванат като на 1 бутон въиобще двете елемнтчета,на които се слагат бутоните не могат да се съединят.Та въпроса ми е какво да правят...някъде продават ли отделно бутоните с тия елементче?Мерси на всички отзовали се.

П.П Обислям да си купя 1 лепило и просто да залепя бутона за гумената част би трябвало да стане.

Edited by gorki

Не видях типа на машината, че да преценя дали е ремонтопригодна клавиатурата, но това с лепилото няма да стане. Потърси си нова клавиатура.

снимай клавиатурата да видим дали е счупена..

снимай клавиатурата да видим дали е счупена..

Ами аз знам кое точно и е счупено на единия клавиш има 2 елемнтчета,които влизат във 2 дупки и тези 2 елементчета са счупени,а другите просто пак има едни 2 елементчета на самия бутон отдолу,които се захващат за рамката,на която се слага клавиша та тия елементчета са прецакани.(пробвах да махна здрав клавиш и да сложа на неговото място разбития и не пасва,а здравия пасва на рамкат на разбития).Та единия го залепих с лепило и горе-долу стана малко играе понеже няма опора в крайщата,но ако се продават по отделно тия елементчета ме интересува понеже 40лв заради 3 клавиша малко не ми се нрави..

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0