Sign in to follow this  
Followers 0
Dreamzzz

Предложете ми хубав лаптоп

5 posts in this topic

Здравейте предложете ми хубав лаптоп до 900 лв искам да е с добро видео за да мога някой път да играя игрички като Gta 4, NFS Hot pursuit,Call of Duty 4: Modern Warfare не съм геймър но ми харесват :) ЩЕ съм ви благодарен ако слагат линкове :)

Edited by Dreamzzz

Здравейте предложете ми хубав лаптоп до 900 лв искам да е с добро видео за да мога някой път да играя игрички като Gta 4, NFS Hot pursuit,Call of Duty 4: Modern Warfare не съм геймър но ми харесват :) ЩЕ съм ви благодарен ако слагат линкове :)

Този или този ,с малко надхвърлят сумата посочена от вас,но с толкова ограничен бюджет изборът не е голям.

2 people like this

Най-добрата оферта в момента е в METRO.ACER Aspire 5738ZG с процесор Intel T4500 2.3GHz и видео ATI HD 4650 с 1GB собствена памет 640GB твърд диск и чанта за 838лв.Единствен недостатък на модела е че няма вградена камера.

Най-добрата оферта в момента е в METRO.ACER Aspire 5738ZG с процесор Intel T4500 2.3GHz и видео ATI HD 4650 с 1GB собствена памет 640GB твърд диск и чанта за 838лв.Единствен недостатък на модела е че няма вградена камера.

Обичам те човек! :drinks:

Офертата е валидна от Сряда (17 Януари 2011г.) Така ми казаха от Метро(Варна) по телефона :)

Edited by Dreamzzz

За тия пари малко трудно да е "хубав" - или ще е твърде слаб, или ще е втора употреба, или ще е изработен като китайска лъскава пластмасова играчка.

С други думи с такъв бюджет няма как без компромиси. Дано това, което ще вземеш да работи добре и дълго :)

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0