Sign in to follow this  
Followers 0
toni

Acer Aspire 5920G LX.AKS0U.085

3 posts in this topic

Интересувам се какви са отзивите от модела ? Имали ли сте рекламации или оплаквания, знам че е нов, но все пак ще съм ви благодарен да ми дадете някакво инфо. харесал съм си го, но все пак 1700лв, колкото и да са приемлива цена за лаптоп. са си 1700лв :rolleyes: Искам и да попитам този Blue-Rey нали си е четец но и ДВД записвачка :?

Edited by toni

Здравейте,

модела на ACER като е цяло е с добри параметри, видеокарта със собствена памет ( 512 MB една от по-високите за момента за лаптоп), двуядрен процесор, Blue Ray четец (за high definition ) които чете новата техлогия дискове Blue Ray и записва DVD и CD, голяма батерия 8 клетки, достатъчно изходи и голяма гаранция като цяло зависи за какво ще го ползвате, ние бихме препоръчали на подобна цена няколко други модела при които параметрите са малко по- добри както и дизайна:

1. Acer- защо този модел- процесора е по последна технология работещ на по-висока честота 1066Mhz, видеокарта е отново външна , т.нар клавиатура NUM PAD с която сме свикнали почти всики(цифрите в дясно на клавиатурата) ,по- красив дизайн, успешна серия;

* недостатъци( сравнени с избраният от вас модел) - по- малката видеокарта( 256MB),по-малка батерия 6 клетки и операционна система Vista Home,няма Blue Ray четец ;

2. Acer- защо този модел-по- добра цена , външна видеокарта ( идентична на избраният от вас модел), мултимедийни бутони за лесен и бърз достъп до всяка мултимедия, т.нар клавиатура NUM PAD, красив дизайн;

* недостатъци( сравнени с избраният от вас модел) - малко по- слаб процесор разботещ на същата честота (800Mhz), по- малко кеш памет 2GB,по-малка батерия 6 клетки , операционна система Vista Home, няма Blue Ray четец, по-малък хард диск;

3. Acer- защо този модел- процесор работещ на по-висока честота 1066Mhz, Blue Ray четец , т.нар клавиатура NUM PAD, по- красив дизайн, успешна серия;

* недостатъци( сравнени с избраният от вас модел) -по- висока цена, операционна система Vista Home, малко по- слаба карта;

Имайте на предвид, че upgrade при лаптоп става по- трудно именно затова наблегнете на процесор и видеокарта, останаите части се подменят много по-лесно и са на по- ниски цени, както и допълнителна гаранция може да се закупи .

Надявам се сме били полезни, ако имате други въпроси сме насреща.

Поздрави

Цвети

Интересувам се какви са отзивите от модела ? Имали ли сте рекламации или оплаквания, знам че е нов, но все пак ще съм ви благодарен да ми дадете някакво инфо. харесал съм си го, но все пак 1700лв, колкото и да са приемлива цена за лаптоп. са си 1700лв :rolleyes: Искам и да попитам този Blue-Rey нали си е четец но и ДВД записвачка :?

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0