Sign in to follow this  
Followers 0
minigonzo

Още един герой

3 posts in this topic

http://forum.laptop.bg/index.php?showtopic=14605&st=0&gopid=50687&#entry50687

Потребителя от варна вчера ме излъга че днес мога да взема лаптоп от него. Аз съм от софия и със 100 уговорки намерих човек във Варна който да се срещне с него и да купи лаптопа, защото не му се пращал по Еконт. Човека ми е много близък и ми описа пълната обстановка. Дошли 2-ма кисели богаташчета, единия младеж, другия дъртичак. След като му показали лаптопа и той в разговор по телефона ми го описа и го удобрихме възрастния мъж попитал младежа защо продава лаптопа, а отговора бил "Еми защото е счупен". Въпреки това моя човек не се отказал, защото пише че има гаранция лаптопа пък и изглеждал добре. Но всичко не свършило до там, при въпрос има ли зарядно, получил отговор "еми ще намерим". След като най-накрая решил, че се е разбрал с тях, младежа казал, че се прибира за да си свали информацията и ще се върне да му го даде и да му се обади след 1 час. Това е в другия край на варна, но човека за да ми направи услуга решил да отиде при познати и да изчака. Минал 1 час и той му се обадил, по телефона му казали, че сега се прибират и, че с мен се разбрал да го вземел на другия ден (няма нищо такова, пълна измислица). Моят човек му казал, че го иска сега и получил отговор да почака още един час. След още един час, момчето престанало да си вдига телефона и от тогава ни вест, ни кост от него. Вече започвам да се радвам, че не го е взел и съжалявам само, че го разкарвах напразно.

Edited by minigonzo
1 person likes this

Още при първото съмнение или първото разминаване с уговорката, бягай, значи нещо не е наред.

http://forum.laptop.bg/index.php?showtopic=14605&st=0&gopid=50687&#entry50687

Потребителя от варна вчера ме излъга че днес мога да взема лаптоп от него. Аз съм от софия и със 100 уговорки намерих човек във Варна който да се срещне с него и да купи лаптопа, защото не му се пращал по Еконт. човека ми е много близък и ми описа пълната обстановка. Дошли 2-ма кисели богаташчета, единия младеж, другия дъртичак. След като му показали лаптопа и той в разговор по телефона ми го описа и го удобрихме възрастния мъж попитал младежа защо продава лаптопа, а отговора бил "Еми защото е счупен". Въпреки това моя човек не се отказал, защото пише че има гаранция лаптопа пък и изглеждал добре. Но всичко не свършило до там, при въпрос има ли зарядно, получил отговор "еми ще намерим". След като най-накрая решил, че се е разбрал с тях, младежа казал, че се прибира за да си свали информацията и ще се върне да му го даде и да му се обади след 1 час. Това е в другия край на варна, но човека за да ми направи услуга решил да отиде при познати и да изчака. Минал 1 час и той му се обадил, по телефона му казали, че сега се прибират и, че с мен се разбрал да го вземел на другия ден (няма нищо такова, пълна измислица). Моят човек му казал, че го иска сега и получил отговор да почака още един час. След още един час, момчето престанало да си вдига телефона и от тогава ни вест, ни кост от него. Вече започвам да се радвам, че не го е взел и съжалявам само, че го разкарвах напразно.

Znaesh li, che niakolko pyti izgorqh taka. Raboti i posle se skapva laptopa na sledvashtia den. Edin ot tiah e ot tozi

http://forum.laptop.bg/index.php?showuser=3296

Eto tozi izmamnik me beshe precakal ama kakvo da napravia kaza, che sam sym si vinovev che sym go pregrial

0887519332

скайп:vlamh2005

taka che pazete se.