Joro

Д�райвъри за лаптопи Dell

71 posts in this topic

Някой може ли да ми помогне с намирането на Windows Loader for Windows 7 Enterprise?

Това не бачка. Друго предложение?

Asparuh, давай неща които си използвал.. :)

http://zamunda.net/d...id=282229&hit=1

Първото нещо което го предложих аз съм го качвал и знам че работи а второто съм го тествал на няколко лаптопа и работи.На тоя линк в замундата не виждам да пише че работи за win7 enterprise

Сигурен си че работи за Enterprise? Може и аз да не съм направила нещо както трябва. Но в замунда наистина няма за win 7 enterprise.

За wat remover съм сигурен защото съм го тествал , а за това от замундата вероятно щом ти го дават значи работи

Здравейте ще бъда благодарен ако някой може да ми помогне с намирането на първите два драйвара

(1.

PCI Simple Communications Controller

2.SM Bus Controller ) лаптопа е Dell Inspiron N5110. Инсталирах всичко което имаше на сайта на производителя но тези два драйвера не се инсталираха!! Благодаря предварително за помощта

Здравейте ще бъда благодарен ако някой може да ми помогне с намирането на първите два драйвара

(1.

PCI Simple Communications Controller

2.SM Bus Controller ) лаптопа е Dell Inspiron N5110. Инсталирах всичко което имаше на сайта на производителя но тези два драйвера не се инсталираха!! Благодаря предварително за помощта

Инсталирайте chipset драйвера или пуснете windows update.

Успех.

Инсталирал съм chipset дрейвера а windows update не открива драйвери.Благодаря все пак за съвета ако има и други предложения ще се радвам да ги чуя.

Edited by predatorvbg

Моля ако някой знае как да оправя проблема с липсващите драйвари ще му бъда благодарен.

Edited by predatorvbg

Дай снимка от device manager и дай сериен номер на лаптопа и ще ти ги пратим :)

Ето снимка на device manager 311338739457.png, Servis tag S/N BDMTCR1 .Ще бъда благодарен и ако ми кажеш защо сега така ми показва Bluetooth и системните устройства,нещо оплескал ли съм?Благодаря много за отделеното време и помощта.

Edited by predatorvbg

Оправих се!! Ще споделя аз как намерих решението:драйварите от графа chipset се преинсталират всички............това е :gamer: сега вече всичко е наред.Вече нямате липсващи драйвери!

При мен има и друг проблем,когато гледам филм посредством HDMI кабел на телевизора само на филмите ми минава хоризонтално черта от край до край.Много е дразнещо и ако има някой който да ми помогне да оправя този проблем по скоро ще черпя по бира :cheers: !Само да спомена,че HDMI кабела ми е менте но с предишния ми лаптоп не съм имал проблеми!

Edited by predatorvbg

Здравейте, имам проблем с драйверите на дървоДелл-а, по точно с драйвера на блутута модела е инспирон 5110, каквото и да правя не иска да тръгне сървиз тага е 3q5whp1. Ако ми помогнете наистина ще съм благодарен и то много

Не знам дали си инсталирал всички драйвери от графа Network http://www.dell.com/...rs/bg/en/bgdhs1 ако не си го направи .Ако все още драйвера липсва отиваш в диспечар на устройствата>десен бутон на липсващия драйвар цъкаш на ъпдейт и му задаваш директория на търсенето C:\Dell\Drivers и си готов! 100% ще стане по посочените начини.Успех,надявам се да съм бил полезен.

Имам следният проблем: инсталирах Уиндоус 7 на Лаптоп DELL INSPIRON N5050 /00903 и му липсват следните драйвъри:Ethernet Controller; Network Controller; PCI Simple Communications Controller; SM Bust Controller.

Поверих за тези драйвъри на уебсайта на Дел и от там дръпнах някои неща, но когато се опитвам да ги инсталирам през Device Manager-a през опцията Update driver, системата не ги разпознава?!

Дайте някакъв съвет какво да правя?

Благодаря.

след преинсталиране на windows 7 на лаптоп dell inspiron n5030 при опит за свързване с мрежа ми изписва следното съобщение :"Windows could not find a driver for your network adapter" пробвах с инсталирането на какви ли не драйвери , но без успех ако някой може да ми помогне ще съм му много благодарна.

Здравей,

инсталирала си какви ли не драйвери, а точният драйвер за картата инсталира ли?

Я кажи каква е картата, вижда ли се в device manager - с питанка ли е, нормално ли се вижда.

Пробвай с някоя Linux дистрибуция - Ubuntu примерно, за да видиш дали там ще се разпознае картата и дали работи (в Убунту има драйвери за повечето по-разпространени wireless карти).

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...