Joro

Д�райвъри за лаптопи Dell

71 posts in this topic

Здравейте,

Тъй като доста често ни питат за драйвъри за Windows XP при лаптопите на Дел, в тази тема синтезирано предлагаме местата, откъдето може да ги изтеглите.

Тествани връзки от нас:

От официалният сайт: http://search.euro.dell.com/results.aspx?c...se&~ck=anav или http://support.euro.dell.com/support/downl...;l=en&s=gen (драйвъри за всякакви операционни системи)

От drivers.laptop.bg: http://drivers.laptop.bg/?folder=Dell (Драйвъри, които ние сме тествали и инсталирали, може да не са up to date)

Предлагайте и вие!

Има ги. Виж в папката Input Device Drivers там го има...ама не знам защо си качваш този бъгав уинн(лично мнение)

здрасти закупих си преди около година и половина делл студио 1535 и по това време бях си изтеглил и драивери за xp от саита ви но сега не мога да ги на намеря може ли да ми кажете от къде да си ги изтегля и дали 1535 има драивери за windows 7?

Здравейте,

моля за помощ... Немога да си сваля драйверите за Vostro 1710 от официялния сайт на Dell.. Поросто dwn managera не работи като хората незнам защо...

Добавям това което желая да сваля за download след което нищо не става като стартирам managera..

Не мога да свалям драйвери от сайта на DELL. С Inspiron 1564 съм и Windows 7 - 64 бита. Упсях да сваля само няколко драйвера, а с останалите нищо не се получава.

Всеки път като опитам да сваля някой с "DELL driver download manager", след като вече съм свалил DellDriverDownloadManager.aplication ми се изписва:

"There are no files to download.Please go to Drivers and Download to select file(s)"

Edited by vilkos

Успях да намеря отговор на въпроса си сам. Просто от сайта на DELL драйверите трябва да се свалят с Internet Explorer а не с Mozilla.

Досега опитвах само с Mozilla (това ми е любиомият браузър), но явно дава бъгове тук таме.

Здравейте, преди няколко дни си купих Inspiron N5110. Тъй като дойде без ОС, а не съм сигурен, че и този, който идва с ОС включва подходящите драйвери, публикувам списък с правилните драйвери за модела, който се продава в сайта в момента:

- От графата Chipset, най-добре всички драйвери. Най-важен е HM67 Express Chipset Family.

- От графата Audio така или иначе е единствен, необходим е.

- От графата Mouse & Keyboards е драйверът за тъчпад. Препоръчвам го.

- От графата Video: Intel - Driver + nVidia - Driver. И ДВАТА СА НЕОБХОДИМИ, тъй като лаптопа е с 2 видеокарти. Нещо повече, драйверът на nVidia не се инсталира без този на Intel.

- От графата Network: Realtek - Driver + (при мен поне) Intel - Driver двата, без този за WiMAX (лаптопа няма такъв адаптер).

- От графата System Utilities: драйверът на Dell е препоръчителен.

Всички останали са по избор и реално не са необходими. Камерата ми беше засечена от Скайп след това безпроблемно.

Здравейте, преди няколко дни си купих Inspiron N5110. Тъй като дойде без ОС, а не съм сигурен, че и този, който идва с ОС включва подходящите драйвери, публикувам списък с правилните драйвери за модела, който се продава в сайта в момента:

- От графата Chipset, най-добре всички драйвери. Най-важен е HM67 Express Chipset Family.

- От графата Video: Intel - Driver + nVidia - Driver. И ДВАТА СА НЕОБХОДИМИ, тъй като лаптопа е с 2 видеокарти. Нещо повече, драйверът на nVidia не се инсталира без този на Intel.

- От графата Network: Realtek - Driver + (при мен поне) Intel - Driver двата, без този за WiMAX (лаптопа няма такъв адаптер).

Всички останали са по избор и реално не са необходими. Камерата ми беше засечена от Скайп след това безпроблемно.

Кой е драйверът за wireless? Там са дадени три.

А как да си изтегля драйвери като не мога да се свържа към нета. Някакво решение? Пробвам от това PC да тегля но ми сваля само Download manager-a?

А как да си изтегля драйвери като не мога да се свържа към нета. Някакво решение? Пробвам от това PC да тегля но ми сваля само Download manager-a?

С internet explorer трябва да може да ги изтеглите.

Здравейте, имам един проблем с моя Dell Inspiron N5110. Не мога да си инсталирам някои драйвари и ми не ми дава връзка с wireless, иска ми няколко драйвара като един от тях е Network Controller. Моля Ви за помощ?

Има ли драивер за мрежовата карта Realtek RTL8139 за DELL Inspiron N5110 за WIN 7 от саита на DELL не става,какви ли други не свалих също.Благодаря.

Има ли драивер за мрежовата карта Realtek RTL8139 за DELL Inspiron N5110 за WIN 7 от саита на DELL не става,какви ли други не свалих също.Благодаря.

Да има всички необходими драивери в сайта. Аз също имах проблем с драйверите, по горв един колега е описал много добре какво ти е необходимо.

Гледай това описание и сваляй.

На скоро си купих този лаптоп http://laptop.bg/lap...n5110_DELL00706 и търся драйвери за него. В сайта на Dell ми ги дава обаче трябва да ги изтегля от нета, а това не мога да го направя защото лаптопа иска драйвер за LAN картата. Ще съм ви много благодарен ако може да ми дадете драйверите за този лаптоп.

Благодаря предварително :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Здравейте имам проблем с моя 1535 студио, преинсталираха го и сложиха Уин 7 и сега постоянно ми се пуска eject button все едно иска да изкара диск.Ужасно дразнещо е и незная как да го оправя....Моля за помощ!

Здравейте имам проблем с моя 1535 студио, преинсталираха го и сложиха Уин 7 и сега постоянно ми се пуска eject button все едно иска да изкара диск.Ужасно дразнещо е и незная как да го оправя....Моля за помощ!

Ако си записвал някой неща на диска чрез copy/paste е възможно да са останали там и за това да ти изкарва това съобщение.Иска да вкараш диск и да запаметиш информацията.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...