Joro

Сервизи на Dell в България (сервизна политика)

56 posts in this topic

Здравейте, на 31.11.2013 си взех лаптоп Dell Inот технополис. Седмица по късно се появи линия по средата на екрана от единия край до другия. Отидох в отдел рекламации в Технополис и ми го приеха за ремонт, който втора седмица продължава. За съжаление нямам друг компютър за да успя да спестя част от нервите си.

Пълни помияри са представителите на DELL в България.../които всъщност са в Гърция.../ Как е възможно при гаранция NBD, да ме пращат по сервизи, при положение че съм дал 2000лв и компютъра ми не работи на 2-рия ден. Да не говорим и че е закупен от тук laptop.bg

Здравейте

Малко късно виждам поста Ви. Надявам се да сте се свързал вече с нас, за да Ви съдействаме с каквото можем! Принципно имате право да ни върнете продукта в рамките на 7 дни по закон, при определени модели сме увеличили този срок до 15 дни. Ако пък е със SSD срокът който даваме е 30 дни. Ако още не сте се свързал с нас, най-добре го направете, за да можем да Ви помогнем.

Поздрави

Богдан

Здравейте- Търся си дънна платка за дел инспирон 5610 . Къде бих могъл да намеря, но и да я сменят разбира се , казаха ми , че има изгорели да чипа и работи 5-6мин и угасва, това в сервиз разбира се . Не искам да поръчам от и бей , не зная колко читава ще е .

Благодаря предварително

Имам такова дъно. Ако се регистрираш,ще се разберем на л.с или остави тел за връзка.

Здравейте, някъде в интернет прочетох че ако имаме гаранция next bussiness day обаждаш се, те ти изпращат техник в рамките на 1 ден и остранява проблема на място у вас, това вярно ли е ? Понеже се колебая какво да купя Dell или HP

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...