Joro

Сервизи на Dell в България (сервизна политика)

56 мнения в тази тема

Здравейте,

Предлагаме ви в тази тема официалните сервизи на Dell в България.

Сервизи

Телефон за лаптопи с гаранция Next Business Day: 00800 110 44 78

Сервизи на Индекс България

Адреси на сервизните центрове по градове

Град Адрес Тел Лице за контакт

София

1784, Младост 1, бл.54

+359 2 9743898

Николай Точиларов

Пловдив

4000 Пловдив, ул. "П.Каравелов" 36

+359 32 622 618

Живко Терзиев

Варна

9000 Варна, ул. "Любен Каравелов" 26

+359 52 681 881

Иво Иванов

Бургас

8000 Бургас, ул. "Оборище" 80

+359 56 811 902

Евгени Кабакчиев

Русе

7000 Русе, ул. "Хан Крум" 6

+359 82 277 092

Калоян Банчев

Габрово

5300 Габрово, ул. "Емануил Манолов" 13

+359 66 804 662

Невелин Василев

Девня

9160 Девня, Административна сграда на "Солвей-Соди".

+359 52 685 959

Денислав Братоев

Севлиево

5400 Севлиево, ул. "В.Левски" 2, ет.2

+359 675 35 490

Илиян Колев

Плевен 5800 Плевен, бул. И²И‚Ñ›Д. КонстантиновИ²И‚Ñœ 13

+359 64 802 842

Емил Инджиян

Троян

Троян 5600, ул. Хр- Ботев, И²â€žâ€“280, вх. В, ап. 3

+359 670 22 452

Петко Влаховски

Козлодуй

ж.к. 1, блок 62, вх. А, ап. 4

+359 973 85155

Красимир Риков

За промени в адресите следете официалната страница на сервизите: http://indexbg.bg/web/bg/Service/locations.html

Сервиз на Интелинет в България

бул. Цариградско шосе 121

1784 София, България

тел.: 02/971-80-08

Освен сервизни услуги, може да закупите части, захранвания и батерии за лаптопи.

Сервизна политика

Политика при изгорели пиксели на монитори и преносими компютри

Гаранция ProSupport ProSupport_Availability.ppt

Професионална поддръжка за крайни потребители EC_EMEA_Basic_Hardware_Support_ENBG_Commit.doc

Темата ще се допълва с още сервизи, може и вие ако знаете, да се включите.

Някой знае ли защо не мога да се свържа с 00800 110 44 78 ? От няколко дни се опитвам но ми дава заето или че не мога да проведа разговора. Имам лаптоп с гаранция Next Business Day, който се разката от ходене по сервизи и все подменят по нещо, а проблема остава.

От една седмица и аз не мога дамо; се свържа с този телефон.Само;НАТИСНИ 1,НАТИСНИ 2.В ТАЗИ ГЛУПАВА ДЪРЖАВА ИМА ЛИ НЕЩО ДА Е К-АКТО ТРЯБВА.Лаптопа ми ттрябва непрекъснато, обаче всеки вдига рамени и казва-ще звъниш нционнина този телефон, такава е гаранцията.....

значи проблема ми е следния батерията издържа много малко време пълна към 10 минути wi-fi-то не работи незнаино защо>??? помогнете какъв може би е проблема и ме ориентирайте за цени на батерии и поправки на wi-fi моля ;)

Има посочени телефони във първия пост за такива въпрос относно ремонт. А относно батерията ти как да разберем за кой модел на Dell е ?

Това, че не може да се свържеш със съпорт-а на Делл, не значи, че не можеш да го занесеш до сервиз...

Здравейте!

Имам проблем с Dell лаптоп с Next Business Day гаранция и тук: http://wiki.laptop.bg/index.php/DELL успях да намеря телефон за мобилни оператори - 0035315093601. Нямам стационарен телефон и не мога да звънна на другия. Искам да попитам каква е цената за разговор към 0035315093601, тъй като гледам започва с код за Ирландия? Мерси.

Някой може ли да ми обясни, защо след като си купих лаптоп от Laptop.bg, и те ме увериха, и на гаранционната карта ми пише, че гаранцията е 36 месеца Next Business Day, в крайна сметка като отидох в сервиз на делл и ми провериха service tag-a се оказа че гаранцията ми не е Next Business Day, а PARTS ONLY WARRANTY??????

PS. А да и щях да забравя, от уж 3 годишната ми гаранция, при все още не изтекла 1 година, ми остават според Support.Dell.com - 349 дена?!?!?!?!?!

Edited by zooid

Някой може ли да ми обясни, защо след като си купих лаптоп от Laptop.bg, и те ме увериха, и на гаранционната карта ми пише, че гаранцията е 36 месеца Next Business Day, в крайна сметка като отидох в сервиз на делл и ми провериха service tag-a се оказа че гаранцията ми не е Next Business Day, а PARTS ONLY WARRANTY??????

PS. А да и щях да забравя, от уж 3 годишната ми гаранция, при все още не изтекла 1 година, ми остават според Support.Dell.com - 349 дена?!?!?!?!?!

Здравейте,

Това ли е модела, който сте си купили - DELL XPS M1730?

Датата на която сте го купили? Ще проверим въпроса.

Здравейте,

Това ли е модела, който сте си купили - DELL XPS M1730?

Датата на която сте го купили? Ще проверим въпроса.

Да това е модела, на гаранционната карта пише 15.05.2009 или 16.06.2009, не мога да го разчета.

Мисля, че това което трябва да направите при такива обстоятелства е да ъпгрейднете гаранцията ми до тази отговаряща на вписаното в гаранционната карта.

Някой знае ли защо не мога да се свържа с 00800 110 44 78 ? От няколко дни се опитвам но ми дава заето или че не мога да проведа разговора. Имам лаптоп с гаранция Next Business Day, който се разката от ходене по сервизи и все подменят по нещо, а проблема остава.

Фирма Интераком Инжинеринг ООД, на Московска И²â€žâ€“29, внимание при покупка от тях! Закупих наскоро лаптоп делл без операционна система, при автотеста у дома даде грешка. На следващия ден отидох във фирмата им на Московска 29-, тъй като на гаранционната карта нямаше никакъв посочен адрес на гаранционен сервиз и най учтиво ги помолих да го управят и, или да го заменят. Знваете ли кави бяха думите на управителя? "Махай се от тук!" Лицето се казва Иван Хаджиев и се води управител?! Отидох при вносителя- ф. Интелинет, хората културно отстраниха проблема, и ми се извиниха за грубото и арогантно отношение на дистрибутора, като споделиха, че имат много оплаквания от същата фирма...

Фирма Интераком Инжинеринг ООД, на Московска И²â€žâ€“29, внимание при покупка от тях! Закупих наскоро лаптоп делл без операционна система, при автотеста у дома даде грешка. На следващия ден отидох във фирмата им на Московска 29-, тъй като на гаранционната карта нямаше никакъв посочен адрес на гаранционен сервиз и най учтиво ги помолих да го управят и, или да го заменят. Знваете ли кави бяха думите на управителя? "Махай се от тук!" Лицето се казва Иван Хаджиев и се води управител?! Отидох при вносителя- ф. Интелинет, хората културно отстраниха проблема, и ми се извиниха за грубото и арогантно отношение на дистрибутора, като споделиха, че имат много оплаквания от същата фирма...

Предполагам вече сте уточнили въпроса с колегите по телефона.

А аз отговарям относно другият въпрос - support.dell.com и дължината на гаранцията. Като отворите този сайт и проверите чрез service tag на вашия лаптоп дължината на гаранцията ви, имайте предвид, че за начало е посочена датата на която е произведен лаптопа в завод на Dell, а не кога е закупен. Има транспортно, складово и магазинно време, през което той още не е стигнал до крайната точка - Вас, клиентът. Именно поради това е 3-месечния гратисен период от датата на производство посочена в сайта на Dell. Понякога той може да бъде и по-дълъг, поради което пазете гаранционната си карта, тя е вашето доказателство кога сте закупили лаптопа. Оттам насетне отговарят всички останали по веригата - продавач, вносител, сервиз.

Здравейте,

Имам следния въпрос - Как така си купих лаптоп Дел Студио февруари тази година с 2 години гаранция

Next Business Day, при което вчера ни се развали лаптопа и звъннах и на номера дето уж е за

мобилни телефони, както и на този дето е на

сервиза , който е посочен за Сливен, а и двата се оказаха закрити?!

На кой мога да се обадя да дойде да ми оправи лаптопа както трябва по гаранцията ми?

Казвам се Валентин Киров и живея в Сливен!

Здравейте,

трябва ми батерия на DELL Studio, но няколко компютърни сервиза не искаха да се наемат с поръчката. Лаптопа не е в гаранция. Посочените в първия пост сервизи ли са правилното място, откъдето мога да поръчам въпросната оригинална батерия? Благодаря.

Първо звънни в Call Center-a:

Next Business Day On-site:

Телефон за връзка: 008001104479.

Те трябва да те пратят в сервиз, ако ти е международна гаранцията.

Инак веднага те насочвам към Визикомп: http://www.vizicomp.com/

Edited by chbjl

Здравейте току що видях че говорите за делл лаптопи и искам да ви попитам ,дали ще можете да отговорите на моя въпрос :

Без да искам си изтрих драивера за WLAN преди малко го изтеглих от dell.com и е същия , но копчето отстрани на лаптопа ми ,което вклъчва Bluethoota i WLAN-а , когато го натисна ми вклучва само блутута ако знае някои как да го оправи моля да ми каже може и по този мейл : [email protected] мерси предварително!!!

Здравейте лаптопа ми е на dell вече му е изтекла гаранцията, но проблема е че много бръмчи и трябва да се почисти и да се види дали няма проблем с вентилатора , та въпроса ми е мога ли да си го занеса в сервиза ви, поддържатели подобни услуги?

Гост
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговори на тази тема...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...