Joro

Д�райвъри за лаптопи Тошиба / Drivers For Laptops Toshiba

116 posts in this topic

zdraveite imam ogromen problem s driver za videoto na toshiba satellite a135 s2386 ako moje da mi pokajete link ili nqkakva ideq zashtoto navsqkade pishe che e radeon xpress 200 no ne stana nito edin ot koito namerih

Здравейте, имам Toshiba Satellit C850 1H6 с Win7 x64 и не мога да си инсталирам Bluetooth, тегля от сайта на тошиба но не стават, инсталирах една програма "Driver Identifier" и там ми изкарва същите драйвери но за Win7 x32 или XP.

Мерси предварително!

Здравейте, има ли вероятност да се намерят драйвери за Toshiba Satellite L20 за Windows 7 ? По-точно ме интересуват драйверите за видеото ATI Radeon Xpress 200M/1100M (RC410M/RC415), за звука Conexant 20468 ATI SB400 - AC'97 Audio Controller и за чипсета. Къде ли не търсих, нищо не става. Само звука успях да оправя.

Edited by rumkata1990

Имам лаптоп Toshiba a30 с Win XP SP3 и немога да намеря точните драйвъри за Wi-Fi картата му. Името на картата е intel pro-wireless 2915abg network connection

Здравейте, имам проблем с лаптоп TOSHIBA SATELITE L655 не мога да намеря драйвъри за него.Ще съм ви благодарен,ако ми помогнете

Може ли някой да ми каже как и откъде да си сваля CD-DVD ROM DRIVER za WINDOWS 7 ENTERPRISE ....когато сложа ДВД-то не го разпознава.Сам си инсталирах този виндовс,но не бях ползувал до този момент записвачката и чак сега установих,че ми липсва този драйвър. Лап Топ ми е

Toshiba Satellite L675D-S7106 17.3 inc

Здравейте купих си лаптоп toshiba sattelite L50-A-13P какъв драйвер трябва да му инсталирам ?

Здравейте, имам Тошиба c660-1mu и имам проблем със Bluetooth драйвър-а в смисъл инсталирвам го, но когато тръгна да го търся с телефона ми не го намирам? Аз ли съм в грешка нещо или не знам .. може ли да ми дадете хубави драйвър :)

То вече според мен няма смисъл да инсталираме тази система за това може и темата да се заключи то и поддръжката и спряха.

Здравейте,

Трябват ми драйвъри за Toshiba Satellite A200-1M4. Търсих каде ли не, но не можах да намеря. Моля за помощ. Благодаря предварително :)

Здравейте,

Трябват ми драйвъри за Toshiba Satellite A200-1M4. Търсих каде ли не, но не можах да намеря. Моля за помощ. Благодаря предварително :)

здравейте. това е първия ми лаптоп който си купувам и сега разбирам че след като преинсталирам трябва допълнително да слагам драйвери за моя сателит а660-134. проблема ми че не знам какво точно трябва да си сваля и да не пропусна нещо. и въпроса ми е след като беше с оригинално вин 7 хоме премиум мога ли сега да му сложа вин 8 на пример?

Здравейте,имам лаптоп toshiba satelitte l50-b и имам проблеми с видео driver-a не ми зарежда аеро на 7-ца и е със стандартен vga driver от къде да си сваля и как да го инсталирам?

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...