Joro

Д�райвъри за лаптопи Тошиба / Drivers For Laptops Toshiba

116 posts in this topic

zdraveite imam toshiba A30 satellite koito kato go vkliucha lampata na wifi-a premigva.no sled tova niama bezichna mreja.molia pomognete mi

като начало влез в сайта на тошиба и преинсталирай драйвъра

Здравейте на всички! Имам проблемче с драйверите за Toshiba Satelite C660D-1E5 ( PSC20E ) в сайтовете на Toshiba ги няма ... Намерих едни преди време,но ми се струва,че не са всички,които ми трябват понеже ги свалях от различни места и не са за конкретната серия лаптоп. Ако някой може да помогне с нещо ще съм благодарен,ако не ще карам с това което имам.

Благодаря предварително.

Здравейте, имам проблем с инсталирането на драйверите за безжичен интернет. Лаптопа ми е TOSHIBA Satellite C855-12T, щом започна да ги инсталирам и ми изписва, че няма къде д азапамети драйверите. Моля за помощ!

:) Благодаря предварително!

Здравейте, имам проблем с инсталирането на драйверите за безжичен интернет. Лаптопа ми е TOSHIBA Satellite C855-12T, щом започна да ги инсталирам и ми изписва, че няма къде д азапамети драйверите. Моля за помощ!

:) Благодаря предварително!

Инсталирайте ги на различно място на харддиска,например:

D:/New Folder/

Здравеите имам проблем с инсталирането на драйверите за Bluetooth,лаптопа ми е Toshiba satellite C660-1MU теглих драйвери от каде ли не не става и не става исписвами че не е савместим сас Windows.Инсталиран ми е Windows 7 32 bit теглих от тук http://eu.computers.....jsp?service=EU но и те не стават ако можете да ми помогнете ще сам много благодарна

И аз имам проблем с toshiba satellite c660d-1gh немога да намеря драйвери за него с Win vista 32-bit съм помогнете моля.

Здравейте! Взех си лаптоп Toshiba Satellite L850 - 13R но имам два проблема - не мога да открия драйвер за PCI и никакви клипчета в интернет простраството например в YouTUBE не тръгват.. какъв може да е проблема? Благодаря предвартилено!

Здравейте колеги,

Имам бая труднсоти да сложа Wifi драйвери за C855-194 PSKCAE. От кой сайт да намеря читав? Пробвах toshiba какво ли не. Сваля се един файл който се екстрактва но после не се стартира инсталацията. Някой ако има същия лаптоп ако може да прати на майл ще съм много благодарен.

Намерих драйвери колеги. Свалих всички наред от сайта и един по един пробвах. Ако някой има такъв проблем да пише и ще прата на маил.

Edited by mistyrain

Пиши ми на skype - god_15 и ще се пробвам да помогна.

Здравейте, имам проблем с лаптоп TOSHIBA SATELITE L750D. Проблемът ми е че не мога да намеря драйвъри за резолюцията на самия екран. Резолюцията трябва да е 1368х 700 и нещо а ми е само 1240... Ще съм ви благодарен, ако ми кажете как мога да оправя проблема си.

Поздрави Иван

Ами аз мисля че ти трябва драйвер за видеото.

добър ден , имам тошиба сателит Л750-1н3 оба4е нямам реалтек драйвер казаха ми от каде да го намера примерно:в сайта на тошиба...отделно каде ли не не търсих обаче ни6то наникаде , може ли малко помо6т , точен линк или не6то такова , мс предварително :)

здр. имам проблем с FN копчето лаптопа е toshiba satellite c655-s5212 закупен от щатите когато натисна FN преди инсталирането ми показваше на екрана къде трябва да натискам а сега какви ли не драйвъри инсталирах и не показва

п.п. иначе FN си работи

благодаря предварително :)

здравейте преди писах тук и много ми помогнахте за което сам благодарна.Сега имам проблем С гледането на филми и слушането на музика,всъщност проблема ми е от както сам купила лаптопа но не сам в бг за да го занеса на ремонта лаптопа е все още в гаранция . Да се върнем на проблема когато гледам филми или слушам музика засича все едно сам сложила някой надраскан диск в СД-Устройството моля да ми кажете от какво би могло да е.лаптопа ми е Toshiba satellite C660-1MU с Windows 7 32 bit

Здравейте колеги,

Имам бая труднсоти да сложа Wifi драйвери за C855-194 PSKCAE. От кой сайт да намеря читав? Пробвах toshiba какво ли не. Сваля се един файл който се екстрактва но после не се стартира инсталацията. Някой ако има същия лаптоп ако може да прати на майл ще съм много благодарен.

Намерих драйвери колеги. Свалих всички наред от сайта и един по един пробвах. Ако някой има такъв проблем да пише и ще прата на маил.

. Здрасти и аз имам същия проблем ще може ли сайта :)

Здрашейте,лаптопът ми е TOSHIBA Satellite L850-1JX,проблемът ми е че не мога да намеря дравъри за него проверих в сайта на Тошиба няма нищо ако някой може да ми помогне ще съм му безкрайно благодарен..!Със Windows 7 64-bit...Благодаря ви предвърително..!

Здрашейте,лаптопът ми е TOSHIBA Satellite L850-1JX,проблемът ми е че не мога да намеря дравъри за него проверих в сайта на Тошиба няма нищо ако някой може да ми помогне ще съм му безкрайно благодарен..!Със Windows 7 64-bit...Благодаря ви предвърително..!

http://www.odrivers.com/2012/08/toshiba-satellite-l850-drivers-win7-64.html

Здравейте, и аз с драйвърски проблем. Искам да ъпгрейдна Toshiba Satellite A110-293. Търсих в сайта на Тошиба, но този модел го няма, а за друг A110 има драйвъри само до Vista. Какво ще ме посъветвате?

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...