didkoo0o

Условия за кандидатстване на лизинг

8 posts in this topic

Бих Желал да си взема лаптоп на лизинг но гледам че трябва да си навършил 21 год.Аз съм на 20 и съм на постоянна работа от 8 месеца бих ли могъл да кандидствам.

Edited by did

Бих Желал да си взема лаптоп на лизинг но гледам че трябва да си навършил 21 год.Аз съм на 20 и съм на постоянна работа от 8 месеца бих ли могъл да кандидствам.

Здравейте,

Да, можете да кандидатствате. Основните условията за кандидатстване за лизинг са:

1. Да имате навършени 18 години;

2. Минимум 6 месеца трудов стаж на постоянен труден договор;

И вие отговаряте на тези условия :)

Работим с TBI Credit - за дистанционно кандидатстване (онлайн) и Unicredit Bulbank - за кандидатстване на място от нашия офис.

Ако имте други въпроси, не се колебайте да се обърнете към нас!

Поздрави от екипа на Лаптоп.БГ!

Евангелина Христова

Ако не работиш никъде, нямаш трудов договор, можеш ли да вземеш стока на изплащане?

Не, конкретно с Ти Би Ай Кредит и УниКредит Кларима, не можете.

Здравейте ,аз исках да попитам дали по време на майчинство мога да кандидатствам за стока на изплащане?

Можете да кандидаствате, но като знам колко плаща нашата мила държава на майките и се съмнявам да си удобрят от банката :(.

Здравейте. Искам да попитам колко време един човек се води некоректен платец след забавяне на лизинг с 2-3 вноски, но в последствие всичко е платено и в момента няма никакви дългове за лизинг. До колкото бях чул статистикиата се пази 5 години.

Здравейте!

Като цяло това е наистина относителен въпрос. Нашата информация е, че действително срокът е 5 години. Това обаче не означава, че не може да бъде използвано като повод за отказ от дадена кредитна институция. Дори да са изчистени всичките ви задължения към момента, но отново е възможно да ви бъде отказан лизинг, още повече че кредитните институции много често не съобщават причината за отказ, а само фактическия такъв.

Поздрав, Георги!

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...