Sign in to follow this  
Followers 0
Guest HELPS

HELP

15 posts in this topic

Здравейте,

Имам следния проблем взех си Asus K50IN и му инсталирам Windows 7 и като стигне определени проценти излиза грешка Error Code : 0x80070570. Пробвах няколко вида Windows си същото дори и XP с SATA - Raid. Давайте съвети, че вече незнам кой да псувам.

Здравейте,

Имам следния проблем взех си Asus K50IN и му инсталирам Windows 7 и като стигне определени проценти излиза грешка Error Code : 0x80070570. Пробвах няколко вида Windows си същото дори и XP с SATA - Raid. Давайте съвети, че вече незнам кой да псувам.

Туко що пробвах и с Vista същото. Вече незнам какво да права.

Проблема най-вероятно е в CD-DVD устройството според грешката която сте написали че излиза.Запишете диска с ОС на друг компютър.

Успех.

Проблема най-вероятно е в CD-DVD устройството според грешката която сте написали че излиза.Запишете диска с ОС на друг компютър.

Успех.

Не е от диска, защото пробвах работещ диск с Vista кадето е читава и е качвана на доста машини, а на тази даде Error. Други съвети.

Не е от диска, защото пробвах работещ диск с Vista кадето е читава и е качвана на доста машини, а на тази даде Error. Други съвети.

Проблема е в CD-DVD устройството.Може да пробвате с външно на USB или да запишете ОС -ма на флашка и от нея да инсталирате.

Успех.

Малко информация да ми дадете как се прави с USB, че нямам опит до сега с инсталация по подобен начин.

Малко информация да ми дадете как се прави с USB, че нямам опит до сега с инсталация по подобен начин.

С тази програмка може да запишете windows 7 на USB и от него след това да бутнете и да направите инсталация.Програмата е само за windows 7 ,за да няма проблем със записването изтеглете си чисто ISO като например тези на MSDN .

Успех.

Проблема е оправен благодарение на "iliev" за което съм му благодарен за съдействието. Въпросната грешка е излизала зареди неправилно записван диск.

Поздрави

Проблема не е в неправилно записан диск,защото при мен се получава при три различни диска,с различни windows7,които съм ползвал за инсталация и преди,при това напълно успешно.Сега се сблъсках с грешка0х80070570 и последното което ми остава и да форматирам и последния дял( останалите 2+100мб вече форматирах и нищо не става).

Проблема не е в неправилно записан диск,защото при мен се получава при три различни диска,с различни windows7,които съм ползвал за инсталация и преди,при това напълно успешно.Сега се сблъсках с грешка0х80070570 и последното което ми остава и да форматирам и последния дял( останалите 2+100мб вече форматирах и нищо не става).

Вижте какво пише тук --> http://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&ved=0CDcQFjAC&url=http%3A%2F%2Fwww.izone.ru%2Fsoftware%2Foshibka-0h80070570.htm&ei=P4xPULO7HeT64QTz8YHABg&usg=AFQjCNEO8qCmwIj1sSn6sVFUdNdshm6l5Q

Също така е възможно и на не съвсем в час оптично устройство да се дължи тази грешка.

Смених записвачката(заради съмнения че не работи), не помогна!

Форматирах ВСИчКИ дялове.Резултат-67% и пак грешка.

***Реших проблема с последователно инсталиране на ХР, с форматиране на основния "С" дял (САМО!)и после на 7цата!

Ако по- рано се бях сетил , сигурно нямаше да загубя стотици GB информация!

Само за информация: пробвах и се провалих с 5 (пет) различни диска Windows7.

при мен "грешка 0x80070570" излизе при копиране мп3 файлове от диска кьм флешката

Здравейте надявам се да ми помогнете

Проблема ми следния

След като премахнах my pc backup (програма която бях инсталирал по грешка ) , като включа лаптопа ми показва тъмен екран но се показват прозорците на антивиросната програма и чрез нея влязох в интернет и всичко си се вижда и работи

Благодаря

Връщаш на точка рестор или инстал.Най-вероятно "скъсан" прозорец.

Symptoms:
Error code: 0x80070570 On reformat using x60 burned discs, x4 burned discs, retail discs.
Constant crash when running programs especially when installing/updating

Cause:
Recently installed ram

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0