Sign in to follow this  
Followers 0
NaSko92

acer aspire one a150

10 posts in this topic

Имам проблем с моя нетбук .. значи проблема е следния :

Като включа лаптопа кам захранването .. там където показва,че се зарежда батерията (червена лампичка) .. след 2/3 минути почва да премига.. и като пусна лаптопа влизам в контрол панел .. и там в powersource (или там както е) пускам да видя батерията дали се зарежда и на колко процента е и ми показва #1 0% .. и не се зарежда ами все едно е включено в захранването без батерия .. кажете ми какво да правя .. :( нетбука не е толкова стар.. а и не съм го ползвал много .. през повечето време ми стоеше в шкафа..

Това че е седял в шкафа не значи че не може да му се съсипе батерията. Пробвай да я извадиш и пак да сложиш. А държи ли ти поне някакви секунди на батерия?

Извадих я колега .. даже я побласках малко в ръката си .. (леко) .. после пак я сложих и не .. мен точно това ме съмнява щото преди като се зареди на 100% и след 1/2 мин падаше на 80% .. и държеше към 1 час и 30 мин .. а сега си е направо на нулата... :(

Батерията ти си е заминала, моята макар че в момента е в лаптопа долу ми я дава с "Х" издържа към 10-15 мин.

да бе аз за 100лв .. ще си купя нов лаптоп :D

мога да си взема за 80лв. батерия 8500mha или нз точно .. но издържа до 8 часа.. :blink:

да бе аз за 100лв .. ще си купя нов лаптоп

Може би,но ще е мин 4 годишен и пак без батерия.

Благодаря на всички.. главно на TOSKOV .. който ми прати лс как да си префлашна БИОСА и всичко се оправи .. :drinks:

имам само още 1 проблем .. още от както го купих нетбука ми е този проблем .. когато включвам нетбука логото Windows XP идва някак си накъсващо .. някой ако е имал такъв проблем .. бях го дал да ми преинсталират уиндолса с надеждата,че ще се оправи това .. да наистина се оправи за 1-вите 3/4 пускания .. и ми казаха,че имало уж някакви грешки там не знам си какво .. и са ми го фикснали .. но сега пак е така .. някакви идеи ?

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0