Sign in to follow this  
Followers 0
benjo

Ремонт на лаптопи и настолни

10 posts in this topic

От Велико Търново съм. Скоро ще дам много подробна информация за контакти(подготвям уеб страница)

Занимавам се със софтуер при лаптопи и настолни и хардуер само на настолни.

На година средно 90 машинки оправям. Доказъл съм, че в половината фирми в Търново работят некадърници. В зависимост от проблема мога във Вас да го оправя или го вземам в нас. С мой превоз не се разкарвате.

Скоро ще пусна уеб адрес и ще започна да си регистрирам клиентите за да има база данни, а и да се уверите.

Подкрепям те за тезата на некадърниците по фирмите във Велико Търново и кожодерите.

Най добрите са в София. А най добрите и най евтините са в центъра на София, където е конкуренцията.

Но и Бай Иван от село Трънско поправя лаптопи, само дето използва тесла и бензинова горелка

Просто добре, че е София защото просто не знам как ще живеем без тях. Не ми се влиза в безсмислени спорове.

И какво стана с този сайт?

С какво точно си доказЪл, че в Търново в повечето сервизи работят некадърници? По начина на инсталиране на Windows ли? Смях без гащи направо... На софтуера какво има да му ремонтираш? Целта е да ремонтираш нещо, което струва 1000 лева, да речем за 100 лева,

а не да ремонтираш компютър за 50 лева, при положение, че частта, която трябва да се смени, струва 60 70 лева.

Интересно ми е на компютрите (настолните) от какъв тип са ремонтите на хардуер - сменяш изгорели чипове, сменяш кондензатори и тн.

Дай да видим сайта, който си направил..

Пускаш обява, ама няма никой..

Точно си мислех заради теб нинекс по празниците да се занимавам само заради твоя угода. Леймър мислиш ли, че наклон може да ми даваш ? Аз давам ли ти ? Така ли го усещаш ? Твоята цел е далеч от моето мислене. чудно защо гсм номера ти е в блек листата.. къде>?< сам ще откриеш, компетентен ми се струваш. И не се безпокой за "обявата" и за поста ми. Ще ти мине.

Да повечето са некадърници. Трябва ли да използвам ъндърлайн на думата повечето ? Ей тоя български нрав.(мда не съм горд, че кода ми е +359)

ИТ администраторите в търново знаеш ли колко реално има такива, колко от тях работят по специалноста си и колко от тях стават.(ама супер компетентен се чувствам по тази тема)

за бонус ще научих, че можещите се броят на едната ти ръка.

В това малко село си знаем кирливите ризи.

А баш леъмъра дето дели София и провинция, а и обзалагам се още е с детското мислене, мъже/жени, левски/цска...и той ще порастне.

get real

Мен не ме е заболяло, за да ми мине. Под слънцето има място за всички. Желая ти успех с начинанието и Весели Празници.

А от Търново ли си с какво се занимаваш. Може да сме си полезни знам ли...

Весели Празници и на тебе.

Колега, много ми стана интересно къде работиш и кой си, че във Търново не са много големите майстори, а ти явно му разбираш, за да излизаш с такива изказвания.