Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Ribo

Acer 5553G от рекламата

3 posts in this topic

Здравейте,

Заинтригувах се от вървящата в момента добра оферта за Acer 5553G с 12ГБ РАМ и т.н.,и бих искал да разбера дали процесора има L3 кеш? Тъй като на различни места по форуми виждам различни мнения - едните казват има - другите няма.

И понеже не съм такъв спец по лаптопите, да попитам също, ако го взема този лаптоп и след време реша да ъпгрейдна с по-нов процесор, ще стане ли? Примерно с такъв с L3 кеш, ако този няма?

Някой има ли впечатления от машината като цяло, добре ли е държи, ще издържи ли 24/7 работа ако се наложи? (разбира се не на батерия :-)) )Говорим за офис приложения, малко CAD и предимно игри сега по празниците :-))

И последно, тъй като съм на 90% решен да си направя подарък за празниците, как трябва да стане работата за да го закупя директно от вас в София, а не по интернет? Имам намерение да ползвам и лизингова схема, но не съм ползвал от ТБАй до сега.

Благодаря предварително на отзовалите се.

Лек ден :-)

Здравейте,

Заинтригувах се от вървящата в момента добра оферта за Acer 5553G с 12ГБ РАМ и т.н.,и бих искал да разбера дали процесора има L3 кеш? Тъй като на различни места по форуми виждам различни мнения - едните казват има - другите няма.

И понеже не съм такъв спец по лаптопите, да попитам също, ако го взема този лаптоп и след време реша да ъпгрейдна с по-нов процесор, ще стане ли? Примерно с такъв с L3 кеш, ако този няма?

Някой има ли впечатления от машината като цяло, добре ли е държи, ще издържи ли 24/7 работа ако се наложи? (разбира се не на батерия :-)) )Говорим за офис приложения, малко CAD и предимно игри сега по празниците :-))

И последно, тъй като съм на 90% решен да си направя подарък за празниците, как трябва да стане работата за да го закупя директно от вас в София, а не по интернет? Имам намерение да ползвам и лизингова схема, но не съм ползвал от ТБАй до сега.

Благодаря предварително на отзовалите се.

Лек ден :-)

Здравей! В характестиките пише че дадения модел процесор има 2MB L2 cache но предполагам има и други варианти.Относно батерията не вярвам да издържи 24/7 само на батерия.Игрите ще ти вървят идеално.Препоръчвам ти да си вземеш и една охлаждаща подложка с вентилаторче да я ползваш когато играеш понеже тогава лаптопа (не говоря специално за този модел а като цяло за лаптопите) грее най-много което не е хубаво за него.Аз съм с ето такава цък и съм доволен.Това е от мен. ;)

Edited by ubahi

Здравейте,

Ще започна малко отговора си отзад - напред.

Може да го вземете от офисът ни в София, който се намира ТУК.

Работим с ТиБиАй и Уникредит Кънсюмър Файнансинг. Може да се пусне запитване на място в офиса, срещу лична карта.

Сега за техническите параметри.

На този модел сме направили подробно ревю, с тестове и смятам,че ще ви е доста полезно, ето го и него

http://news.laptop.bg/%D1%80%D0%B5%D0%B2%D1%8E%D1%82%D0%B0/%D1%80%D0%B5%D0%B2%D1%8E-%D0%BD%D0%B0-acer-aspire-5553g-%D1%81-4-%D1%8F%D0%B4%D1%80%D0%B0-12-gb-ram-%D0%B8-2gb-%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0/

Що се отнася до L3 кеш, процесора не разполага с такъв.

За смяната на процесора, не бих ви съветвал честно казано да извършвате тази процедура.

При продължителна работа с по-сериозни игри, може да загрее повечко, за това бих препоръчал да си закупите и подложка.

Както ще видите и от ревюто машината е предлага изключителни параметри за цената си и ще покрие всички изискванията на задачите, които сте посочили.

Ако нещо друго ви интересува пишете.

Поздрави,

Ди

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0