Sign in to follow this  
Followers 0
dimitar999

Acer Aspire 5720Z слаб звук

6 posts in this topic

На какво се дължи слабият звук от тонколоните на Acer Aspire 5720Z Dolby Digital Live в момента всичко е на мах.Звуковата карта ми е риелтек хай дефинишън версия на драйвера 6.0.1.6215.Имам инсталиран уиндоус 7.Предварително благодаря

На какво се дължи слабият звук от тонколоните на Acer Aspire 5720Z Dolby Digital Live в момента всичко е на мах.Звуковата карта ми е риелтек хай дефинишън версия на драйвера 6.0.1.6215.Имам инсталиран уиндоус 7.Предварително благодаря

Силата на звука.Това е понятие което се възприема по различен начин от всеки човек.Нивото на усилване на колонките е силно за един и слабо за друг.Какво разбираш ти под слаб звук от колонките на дадения модел.Аз под слаб звук разбирам да се налага да се навреш в лаптопа за да чуеш нещо.Ти какво очакваш от колонките да озвучиш квартала ли :D .Аз смятам че няма проблем но може и да греша.Ако няма проблем и пак ти се струва слаб звука може да си купиш някое суббуферче 2.1 .Ако и това не те задоволи си вземи усилвател със стабилни колони :thumbsup: . Това е от мен.

Примерно когато си гледам филм трябва да съм до лаптопа за да чуя звука

Примерно когато си гледам филм трябва да съм до лаптопа за да чуя звука

Спокойно при свеки лаптоп го има това.Филмите не се чуват много силно и при мене е така.Няма за какво да се притесняваш.

Пиша ти от същия лаптоп, и нямам никакви проблеми със чуването на звука от филмите. Проблемите може да идват или от лаптопа и кодеците ти нещо или просто самия звук на дадения филм е слаб, или ти просто слабо го чуваш.

Пиша ти от същия лаптоп, и нямам никакви проблеми със чуването на звука от филмите. Проблемите може да идват или от лаптопа и кодеците ти нещо или просто самия звук на дадения филм е слаб, или ти просто слабо го чуваш.

Може настройките на звука да не да правилно конфигурирани или по някакъв начин променени.Аз също нямам проблеми със звука.Съветвам те , ако звука продължава да е много слаб , колкото и да си сигурен да си преинсталираш драйверите на звуковата карта.Ако и това не ти реши проблема е хубаво да установиш все пак ляв или десен канал ти се губи и да провериш захранването им.Може да е лоша спойка или направо разпоено кабелче.

Успех в начинанието !

Поздрави,

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0