Sign in to follow this  
Followers 0
gorki

Счупен екран

6 posts in this topic

Карах колата като лаптопа беше на заднат седалка отворен,наложи се да спра рязко и задната му част се удари в седалката и сега не дисплея отвътре има някакви черти като напукано стъкло и само в най-гроната си част работи екрана.Лаптопа е 17 иначе.Как може да се оправи?

Карах колата като лаптопа беше на заднат седалка отворен,наложи се да спра рязко и задната му част се удари в седалката и сега не дисплея отвътре има някакви черти като напукано стъкло и само в най-гроната си част работи екрана.Лаптопа е 17 иначе.Как може да се оправи?

Може да се оправи като го занесете в оторизиран сервиз и сменят дисплея на лаптопа.

Да това е ясно.Колко би ми струвал екрана чисто нов и втора ръка?17 инчов асус е лаптопа.Модела е pro72q.Други щети няма понеже в момента пиша от него в едно малко прозорче на екрана та всичко друго си работи.Така да ме е яд,а в момента хич нямам пари за такива неща...студентс съм.

Да това е ясно.Колко би ми струвал екрана чисто нов и втора ръка?17 инчов асус е лаптопа.Модела е pro72q.Други щети няма понеже в момента пиша от него в едно малко прозорче на екрана та всичко друго си работи.Така да ме е яд,а в момента хич нямам пари за такива неща...студентс съм.

Вижте това са оторизирани сервизи,може да попитате за вашия лаптоп колко ще струва нов дисплей или за употребяван дисплей може да попитате тук и тук или тук в тази тема напишете ,че търсите дисплей и чакайте предложения за такъв.

Успех.

Вижте това са оторизирани сервизи,може да попитате за вашия лаптоп колко ще стрява нов дисплей или за употребяван дисплей може да попитате тук и тук или тук в тази тема напишете ,че търсите дисплей и чакайте предложения за такъв.

Успех.

Мерси.Доколкото прочетох в интернет чисто нова матирца е към 400лв което е пълен абсурд да там..нямам такава възможност та явно ще чакам втора ръка.Няма ли някакъв вариант да се оправи дисплея без д асе подменя или е необратимо?

Мерси.Доколкото прочетох в интернет чисто нова матирца е към 400лв което е пълен абсурд да там..нямам такава възможност та явно ще чакам втора ръка.Няма ли някакъв вариант да се оправи дисплея без д асе подменя или е необратимо?

Здравей. Матрицата е с повредена вътрешна метализация към транзисторите и е непоправима. В твоя случай е най- добре да пуснеш две обяви: едната за продажба на машината за части - цял и една - че търсиш матрица LTN170X2-L02. Матрицата нова е около 250 лева, но с доставката ще струва повече.

Понеже си студент (и аз съм бил такъв), ще ти препоръчам първия вариант - доста по- лесно ще стане и ще ти струва същите пари да си вземеш нов след това :)

Успех :drinks:

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0