Sign in to follow this  
Followers 0
bobi_benetton

Помощ при избор на лаптоп

4 posts in this topic

Здравейте,

искам да си купя лаптоп, който ще използвам найвече за работа с Photoshop CS 5, Adobe Flash CS 5, Dreamweaver, Corel Draw X5.

Тука както се разбира е важна производителността на процесора, като съм се спрял на i7, i5, N930, N920.

Второто важно нещо се нарежда памета, най-вероятно 4gb, 6gb, 8gb.

Другото, за което ще го ползвам е да играя игри от сорта на NFS, COD, Max P, и други от тоя жанр.

Не съм любител на лакомите за ресурси заглавия от сорта на Crisys и др.

Тука от двете възможностти като марка съм се ориентирал към ATI 5650 1GB.

През по-голямото време ще бъде включен към външен дисплей 22`.

Бюджет: 2000 лв.

Както се вижда търсим производителност в комбинация от сносна външна видео карта.

Нямам притенции към марки. Предлагайте всичко, за което се сетите. Ако имате предложения, моля да им изтъкните силните и слабите страни.

Аз съм се спрял на няколко модела. Моля, коментар по тях свързан със силните и слабите им страни.

Dell N5010

Lenovo Y560

Acer 5745G

Acer 5553

Предварително благодаря.

Здравейте,

искам да си купя лаптоп, който ще използвам найвече за работа с Photoshop CS 5, Adobe Flash CS 5, Dreamweaver, Corel Draw X5.

Тука както се разбира е важна производителността на процесора, като съм се спрял на i7, i5, N930, N920.

Второто важно нещо се нарежда памета, най-вероятно 4gb, 6gb, 8gb.

Другото, за което ще го ползвам е да играя игри от сорта на NFS, COD, Max P, и други от тоя жанр.

Не съм любител на лакомите за ресурси заглавия от сорта на Crisys и др.

Тука от двете възможностти като марка съм се ориентирал към ATI 5650 1GB.

През по-голямото време ще бъде включен към външен дисплей 22`.

Бюджет: 2000 лв.

Както се вижда търсим производителност в комбинация от сносна външна видео карта.

Нямам притенции към марки. Предлагайте всичко, за което се сетите. Ако имате предложения, моля да им изтъкните силните и слабите страни.

Аз съм се спрял на няколко модела. Моля, коментар по тях свързан със силните и слабите им страни.

Dell N5010

Lenovo Y560

Acer 5745G

Acer 5553

Предварително благодаря.

Несъмнено този който сте избрали Acer Aspire 5745G е добър избор ,добър дизайн много добра видео карта и ако съдим по моя заграва по-малко от останалите си конкоренти,ще поясня че моя не е с тази видео карта и немога да гарантирам ,че NVIDIA GeForce GT 420M също ще държи темперетури в границите на нормалното при натоварване.Конкренто за модела мога да каже ,че като собственик на тази машинка съм много доволен за сега тъч пада е удобен с добро покритие да не кажа перфектно,дизайна е много добър на машинката но това го споменах по-горе,клавиатурата е удобна и най -хубавото за мен е това че е доста тих тоест дори и в натоварено състояние почти не се чува вентилатора ,разполага с две видео карти едната Intel HD и другата Nvidia които могат да бъдат превключвани от бутон в зависимост от това за какво ви тярбва машинката тоест ,аз кагато браузивам само го ползвам на Intel HD видео картата и най вече когато е на батерия понеже издържа по този начин до 4 часа ,при работа на батерия с Nvidia видео картата издържа до 2,30часа.Като минус на лаптопа е това че клавиатурата не е от най- безшумните но не е и монго шумна в нормалните граници е ,и аз както съм казвал не веднъж за този лаптоп клавиатурата му я поставям в графа нормална. Лично мнение лаптопа си заслужава.

Благодаря за отговора.

Все пак, ако някой от екипа може да ме консултира ?

Tursi su6to i burz hard disk,a ne golqm v GB v slu4eq sum izcqlo zad Lenovo-to.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0