Sign in to follow this  
Followers 0
dem0to

Помогнете !

6 posts in this topic

Хора имам нужда от помощ. :) В момента имам настолен компютър,и смятам да си взема лаптоп защото много пътувам!Но все още се притеснявам защото искам лаптоп за игри.Та въпросът ми е дали е подходящо да си взема ляптоп за игри?

Хора имам нужда от помощ. :) В момента имам настолен компютър,и смятам да си взема лаптоп защото много пътувам!Но все още се притеснявам защото искам лаптоп за игри.Та въпросът ми е дали е подходящо да си взема ляптоп за игри?

Основното предимство на лаптопа е преносимостта. В името на последната се правят жертви. Примерно: Лаптопът ще е бърз, ама батерията ще държи малко. Или: лаптопът ще е много лек, ама ще му липсва оптика; или: Лаптопът ще е много здрав, ама цената се стига с пожарникарска стълба; или: Лаптопът има видео, което позволява да се играят и най- новите игри, ама можеш да си опечеш яйца на него, още на третото ниво от играта...

:blink:

Такива работи...

Има лаптопи, които стават за игри. Но ако често играеш, по- добре е настолна система. А ако не играеш често, и в laptop.bg има доста добри машинки :gamer:

Моето мнение е ,че лаптоп на който пише че става за игри това незначи ,че ще могат да се играят както на настолен компютър ,тоест дълго време понеже лаптопа се загрява доста а на тези машинки високата темперетура е най големия враг.Ще се обобащя с няколко думи лаптоп за игри като се каже веднага се сещам за AlienWare ,скъпи са но са подсилини и са направини точно за това да се играят игри на него,не че няма да ви свърши работа лаптоп с външно видео независимо от това дали е ATI или Nvidia от 512mb нагоре стават за игри.

Във вашия случей имате нужда от лаптоп с външно видео ,но не очаквайте чудеса с игрите ,не се притеснявайте ще вървят почти всички дори може би всички на по новите видео карти ,но загряването на лаптопа си остава голямо.

лЯптоп за игри според мен не е добра идея - или батерията ще трае малко и ще умре след година, или ще пече като калорифер и ще се отлепи видеото и тн...

...ако не са горните - има добро охлаждане и много сериозна батерия, тогава сигурно ще тежи 10 кила - въобще сложна работа са игрите и лЯптопите.

Хора мерси за инфото.Много ме изкефи Dell Inspiron N5010.А за това което казвате за нагряването един приятел ме посаветва да си взема един охладител.И лаптопа трудно ще загрява. :)

Абе защо на всяка тема ми пише "Не може да отговаряте в тази тема"?Това ми го изписва на всички теми без моята!!!

I kakvo 6te napravish s tazi ohlajda6ta podlojka?!?! Plastmasite ot dolo li 6te izstudqvash :D Igraesh li igri pak 6te si zagrqva i kakto ti kazaha po-gore 6te e kato kalorifer... Eto ti i primer ot stariq mi laptop HP 6735S ,koito sled 1 4as CS na naego mi dokara 85 gradusa na procesora i 82 na videoto... Olele maiko nali? Vqrno posle za okolo minuta padnaha na 49-50 ama....Znaesh li kakvo se plu4ava ot 4estoto pregrqvane na opredelena 4ast ot laptopa? Tq staree ili demek iznosva v puti pove4e ot kolkoto kogato q durjish v normi.Pri poluprovodnikovite elemnti,video karta procesor,chipset....po-specialno pri vidokartata 4estoto pregrqvane vodi do zagubi v provodimostta i na "tok",a kakvo se polu4ava pri namalqvaneto na "tok-a"?Namalqva proizvoditelniostta i. I v edin mil moment s4upvash li mashinkata ot igri tq 6te predade fronta i 6te umre. Vqrno ima laptopi za igri ama cenite im sa dosta "niski" ot 3000lv nagore,no mobilnostta im e slojno ne6to,osven ako ne si kultorist.... Kakuv e izvoda ot tova? Kupi si nova nastalna mashina i q spukvai ot igri bez da se pritesnqvash,4e 6te umre,a i 6te si spestish dosta pari i hodeneta do servizi i da zadavash vuprosi ot vida na: "Za6to make mu pak mi se e otlepila video kartata?!?!"

Pozdravi,Hristian!

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0